czwartek, 6 lutego 2014

ask,dzień

Hejka :)
 Niektórzy już mieli ferie, niektórzy mają je teraz, a niektórzy jeszcze będą je mieć. Ja mam, i w poniedziałek już do szkoły :(
 Te ferie były dla mnie trochę nudne, cały pierwszy tydzień u babci, a drugi w domu, czasami na podwórko z przyjaciółkami, tyle, takie ferie. Wczoraj w nocy bardzo się nudziłam, poszłam spaciu gdzieś o 23 (:
od 21 do 23 byłam na asku i śledziłam aska Karola:http://ask.fm/kan33333
Lajkowałam mu, a on mi odpowiadał na pytania, sam mi zadał jedno c:
Wczoraj też pisałam z Pati, i ogólnie się nudziłam, chciałam obejrzeć jakiś film,nie udało się, może dzisiaj c;
JEST BARDZO DUŻO HEJTERÓW I ANTYFANÓW ONE DIRECTION, JEŚLI CI SIĘ NIE PODOBA, TO NIE WŁĄCZAJ TEGO, ALE JA KOCHAM TĄ PIOSENKĘ :) ♥
PRZETŁUMACZCIE ICH PIOSENKI NIEKTÓRE SĄ BARDZO PIĘKNE PO POLSKU :')
NP. TA http://www.youtube.com/watch?v=4Ia1OPjn3sE


XOXO