sobota, 28 grudnia 2013

CRAZY DAY

Hejka :) Dzisiaj taki normalny dzień był w sumie. Miałam dziś przyjechać do domu, ale oczywiście nie, jutro raczej już będę w Suwałkach :3. JEJU SPOTKAM SIĘ W KOŃCU Z NATI JEJKU KFJHGKJFH *.*
Wieczorem pisałam sobie z Nati i Zuzą ♥ MMMMMMM plany na sylwestra mam, hihihihi.
A więc tak: Ja,Nati,Zuza,dom Naci,dużo picolo :3 Dzisiaj sobie siedze na lapku wujka, i zepsułam go , a potem magicznie go naprawiłam, MAGIA :)


Mała Asia sobie :) hahahhahaha
WUJEK MA TYLE MOICH ZDJĘĆ Z DZIECIŃSTWA A JA NIC NIEWIEM :O


czwartek, 26 grudnia 2013

Święta, święta i po świętach

Troszkę poukładałam parę spraw, i znowu będę pisała :)
 Święta już się kończą. W niedzielę pojechałam do babci, pomagałam jej, ozdabiałam choinkę itd.
W wigilię wszyscy przyjechali, i była wigilia :) Dostałam tablet,piżamkę hahha, słodycze,kase,i jakąś książkę.
Dzisiaj już czwartek, jutro albo pojutrze podobno wracam do Suwałk, do domku. niedługo będzie 2000 wyświetleń, jeju :) Trochę zmienię bloga i będę pisać dalej :)
KW ♥


sobota, 7 grudnia 2013

Sobotaa.

Już weekend, jeju. Wczoraj spadło tyle sniegu, że wygląda, jakby zima była już od miesiąca przynajmniej <3
JARANKO *.* Na mikołajki dostałam taką pufkę arbuza ( przecudowna :3333 ) , bryloczek :)
Sobota nudna, a więc wbijamy na polyvore za chwile ! <3
Mam taką malutką prośbę, jeśli już czytasz tego bloga, to zaobserwuj , i jeśli masz jakiś blog, to pisz w komentarzach, poczytam chętnie, bo i tak się nudze :)
Staram się robić notatki jak najczęściej, ale nie zawsze mi to wychodzi. Zrobiłam ciasto z siostrą takie pyszne mmmmmm :D.


Miłego Dnia :*


poniedziałek, 2 grudnia 2013

GRUDZIEŃ huhuhuhuh

Jejku, już grudzień, nieee plz. :C
Nie przepadam za zimą, bo wtedy mam ochotę tylko siedzieć w domu przytulona do kaloryfera haha C:
Dzisiaj dostałam 5 z angola,zazdro bitchez XD XD Ja Genius, wzięłam do szkoły 1 trampek XDD.
Dzisiaj poniedziałek, ahhh, nienawidze. Wstałam to ledwo, 20 po, bo to jest tak dziwnie, że jak wstaje późno to wszystko robie w 5 minut, a jak wstaje o 7 lub wcześniej, to wszystko robie godzine hahha o.o
Teraz ciągle słucham kwiata jcsjfkerjhgkfhrjgku *.*