niedziela, 8 czerwca 2014

Weekend with grandparents! ♥

 Heeei ♥
       
      Jestem od piątku u dziadków, i zostaje do jutra, czyli do poniedziałku. Nie mam do szkoły ani jutro, ani we wtorek, bo mam wycieczkę klasową, na którą się nie wybieram :)
     Założyłam instagrama- mam nadzieje, że zaobserwujecie :)    INSTAGRAM! :)
Teraz jestem na wsi, tutaj jest tak cudownie. Ciepło, ale jezioro strasznie porośnięte glonami :/
Codziennie i tak chodzę na pomost opalać się :D
    Przyznam bardzo szczerze, że nie bywam tu często. Jeśli chcecie, zapraszam na aska, jestem w sumie tam prawie codziennie ;))  ASK! ♥   
   Papapapapapapapapaapapapap ♥ ♥ ♥ ♥