niedziela, 30 czerwca 2013

30 czerwiec *___*

Więc od początku:
o 10:30 pojechałam na truskawki,a potem od razu do babci,bo wczoraj pojechałam do babci od strony mamy gdzieś o 21,i do tej od strony taty nie pojechaliśmy,więc zrobiliśmy to dzisiaj.Pojechał tata,ja,Ania i Wiola ( ale one tak sobie żeby odwiedzić tylko.) Przyjechaliśmy i od razu szypułki wyrywaliśmy z tych truskawek około pół godziny,genialnie. Potem poszłam i zjadłam zupkę i obiad ogólnie,mniam :D. Potem coś najgorszego z dzisiaj.Chciałam resztę rodzinki zawołać na obiad,a oni akurat byli w piwnicy. Próbowałam zejść ze schodów i się glebnęłam na nich.Nawet nie wiecie jak tam było strasznie ślisko!. Mam takiego siniaka,że ojej. Potem mi babcia dała jakąś maść, i trochę mniej boli. Potem rozwiązałam krzyżówkę z Panią Olą ( turystką ) , oczywiście za pomocą wujka Google XD. Już wakacje,a on nadal mi pomaga,kochany.♥
Później przyjechała taka Kasia co idzie do 2 klasy z dziadkiem :D Jak ona mnie lubi XD
Kiedyś zabrała mnie ze swoim dziadkiem do Aquaparku,a raz chciała żebym jechała z nią do Warszawy XD. Więc jutro do niej przychodzę,bo chciała :D. Jak ona była u mnie,czyli u mojej babci, mazaliśmy sb po rękach, potem to chyba pół godziny zmywałyśmy :D. Albo mazanie twarzy kobiet z gazet i konkurs : jaka gazeta jest najbrzydsza( najbrzydziej popisana ) XDDD.
Ona ma u swojego dziadka trampolinę *_________* Będziemy se skakać :D
Do jutra,cześć. ;>
PS. Postaram się zrobić notkę,lecz nie wiem czy mi na to internet pozwoli, bo Straaaaasznie się zacina o.0

sobota, 29 czerwca 2013

29 czerwiec

Wczoraj zupełnie nie miałam napisać notki, już się tłumaczę:
Szkołaa- czerwony pasek i wyróżnienie,so hardcore :D
Po szkole z Olą i Pati na pizzę i lody XD
wróciłam i internetu nie było ;___; , więc pisałam sb w pamiętniku XDD
Potem na feela z Magdą , wróciłam o 22 około.
zjadłam coś,umyłam się,ogarnęłam wszystko i już w pół do 24 o.0
Więc poszłam spać.
  WAKACJE SĄ !!!!!!! ♥
Ale ich jakoś nie czuję ;-;
Dziś do babci na 2 tyg. ,jeee <3
Będzie więcej czasu na pisanie :)

wtorek, 25 czerwca 2013

25 czerwiec ;)

Przez parę dni mnie nie było,ale uwierzcie,nic ciekawego się przez te dni nie działo.Dziś było super  w szkole, chyba pierwszy raz,haha.
Nie zrobię tego Oli i nie wygadam,przepraszam. Może kiedyś jak już wszyscy będą o tym wiedzieć XD . Pati i Ja:ALE TO JEST SŁODKIE *-* Ola: Zabiję was !!!
Pati i Ja: Powinnaś się cieszyć a to wszystko dzięki nam. AHHAHAHAHHAA :D KC Olcia :* :D Jak się dzisiaj czuję? Na pierwszych lekcjach byłam trochę smutna,właśnie z tego powodu którego powiedzieć
nie mogę, a później byłam wesoła,bo mnie pocieszyła Ola z Pati, moje wy słodziaki.♥
Za 2 dni jest już Piątek,nadal nie mogę tego zrozumieć.ZA 2 DNI SĄ NWF ♥ ( NAJLEPSZE WAKACJE FOREVER <3 ). Idę z Olą,Pati,Albertem i pewnie jeszcze z połową klasy ( ewentualnie całą XD ) w piątek od razu po zakończeniu roku szkolnego na pizze,heh :D. Trzeba przecież się pożegnać,bez nich 2 miesiące,masakra :C. Jak dobrze, że jest coś takiego jak telefon i facebook. Można skontaktować się z osobami, za którymi będę strasznie tęskniła ;>.Ola pojedzie do babci,która mieszka niedaleko mojej i będziemy se razem wychodzić ♥.♥ . Więc jutro pewnie do szkoły nie pójdę,nie wiem, ale raczej nie, no bo po co?. Nie no, pójdę pewnie pożegnać się z nauczycielkami i filmy oglądać ;D. W czwartek idę na pewno, bo jest caaały dzień z wychowawcą, którą akurat lubię bardzo :3

sobota, 22 czerwca 2013

22 czerwiec.

Dziś znowu upalnie,ah.♥
Cały dzień siedzę w domu,chociaż chcę z kimś wyjść,ale kurczę nie wiem z kim , i dlatego pewnie cały ten ciepły dzień przesiedzę w domu,a troszkę szkoda. No trudno, możę na tiny wejdę i ponudzę się z innymi ludźmi, albo poprzeglądam besty.
Chcę jeszcze raz wycieczkę nooo  ♥
Było tak wspaniale,i było też śmiesznie , przedstawię wam taką scenę:
Ja widząc Michała jak się opala: o masakra,nie chcę tego widzieć.
Albert: Jakoś ja też nie mam koszulki i nic nie mówisz.
A ja poker face i sobie poszłam rzucając na niego dziwne spojrzenie.
ahahhahahahahhahahahaha XD
Beka.
I tak najlepiej było jak jechaliśmy na tą wycieczkę,muzyka najgłośniej jak można z mojego telefonu i jedziemy , a ja,Pati,Magda i Albert se śpiewamy,kocham moją klasę <3.

piątek, 21 czerwca 2013

wycieczkaaaa :3

No siema. :)
Na wycieczce było SUPER EXTRA FAJNIE BOSKO MŁAH :*
Więc taaak:
w autobusie:
Siedziałam sama,a obok mnie Patrycja z Magdą. Patrycja przeprosiła.Heheee.
Słuchaliśmy se muzyki na ful, hahahahha.
Była Faza :3
Gospodarstwo:
Przyjechaliśmy.
Na początku zwiedzaliśmy okolice,ja oczywiście od razu na trampoline XDD
Potem poszliśmy nad jezioro.
PRAWIE wszyscy pływali, a ja się opalałam ^^
Potem było 2 śniadanie-jakieś kanapki i pycha ciasto.
Później graliśmy w takie coś: Każdy miał swój dysk , i rzucał do takich koszyków jakby.
To było super :)
Graliśmy w to ok. 1 godzinę.Straaaasznie było gorąco.
Potem wszyscy do wody :)
Byłam cała mokra,od stóp do głów :D
Byliśmy tam 1,5 h.
Później graliśmy w siatkówkę z kochaną panią wychowawczynią XD
( Przyznam, że dobrze gra , choć mówiła , że nie umie :D )
Po tym strzelaliśmy z łuku ( świetne <3 ).
Potem wszyscy poszli na trampolinę wraz z wychowawczynią :3
Później obiad:
Naleśniki z sosem jagodowym + zupa buraczkowa ( pychota :3 ) .
zjadłam 2 i więcej nie dałam rady.
Później wszyscy nad jezioro,oczywiście nie od razu pływać,tylko sobie odpoczęliśmy a po paru chwilach wszyscy do wody.
Janek,Michał,Albert i Kacper byli krokodylami i łapali za nogi ludzi,czyli resztę klasy.
aahhahahaha,mnie Michał i Janek po 5 razy złapali XD
Później znowu się opalać z Pati. Hhhahaha :3
I NIESTETY koniec wycieczki :c
Wszyscy ze smutkiem wchodzili do autobusu.
Tym razem usiadłam z Patrycją na końcu , a Magda w ogóle gdzieś z przodu.
Całą drogę śpiewaliśmy piosenki,HAHHA :D
Typu :
http://www.youtube.com/watch?v=DGIgXP9SvB8 ( agata pała ) XDDD
http://www.youtube.com/watch?v=Ys7-6_t7OEQ *.*
http://www.youtube.com/watch?v=pb-I8Uxzmgk W STROOOONE SŁOOŃCA XD
Ten wyjazd będzie wielkim wspomnieniem,przykre jest to, że już się skończył i że nie mam zdjęć :c
Ale wstawie tam jakieś na których mnie nie ma :
( jak pojawią się jakieś nowe na facebooku to je wstawie ;3 )


Kocham ich ♥



czwartek, 20 czerwca 2013

20 czerwiec *-*

ahahhahahahahhahahaha,już JUTRO wycieczka *.*
Suuper <3. Będziemy pływać ♥
z Matmy mam 4 , jeee :3
średnia 5.2 XD , TA.
Byłam dzisiaj na zakupach na wycieczce,wydałam mało,kupiłam niezbędne rzeczy
i też rzeczy zbędne .XD
Fajnie.
Macie tu kolejną focie Danowskich , tzn. tego gospodarstwa :3
hehe *.*
łapcie linka :)





środa, 19 czerwca 2013

Modne Koszule

Hejo ;)
Dzisiaj o koszulach.

Wszystkie są moim zdaniem cudne *.*
A wy ?
Macie jakąś?

19 czerwiec ! ♥

Niedługo już koniec roku szkolnego,jeee. Okazało się też, że mam średnią 5.2 ♥ *-*
Tak tak,suuuper. Wycieczka już za 2 dni,na prawdę nie mogę się doczekać :3
Potem wam wszystko opowiem,bo na pewno będzie się działo :3
W autobusie,w Danowskich i w drodze powrotnej też, ciągle będzie działo się coś super.
Patrycja mi tylko w szkole jęzor pokazuje,haha,extra. Chcę już wakacje,aaaah.
Niestety ja nie mam kamerki,ale u mojej babci jest , super świetnie,będą filmiki zapewne XD.


                            KEEP
                             CALM
                              AND
                             CHCĘ
                             WAKACJE
                                                                                                ♥

wtorek, 18 czerwca 2013

WAKACJE- Jak i gdzie je spędzić?

Już za 2 tygodnie wakacje,każdy się strasznie cieszy,
a połowa nie wie, jak i gdzie je spędzić , prawda ? ;)


Ja osobiście polecam pojechać z rodzicami na jakąś wycieczkę nad morze lub coś takiego.
Ale wiadomo,że kogoś na to nie stać, a ktoś inny nie ma ochoty,albo rodzice po prostu pracują.
To oczywiste , bo u mnie jest identycznie.
Więc ja , jadę do mojej najukochańszej babci na świecie ♥
- Co będę tam robiła,na wsi? - Ktoś się pyta.
A ja odpowiadam,że u mojej babci jest super fajnie extra <3
Jest jeeeeziorko,turyści,pieski,rowery,wnuczki sąsiadów,które są suuper ♥,internet też jest tak jak telewizja.
Nie mogę się doczekać ♥
Nie muszę jeździć na wakacje do innych krajów, wystarczy mi moje ulubione miejsce na leniuchowanie :3
Polecam wam też przynajmniej pojechać na ten tydzień,by odwiedzić swoją babcię ♥
Myślę, że nie pożałujecie ;)
Możecie się poopalać :D
A wy?
Gdzie jedziecie na wakacje?
:>

Full cap i bejsbolówki :3 + co u mnie-18 czerwca

No czeeeść:*
Jej jej jej,za 3 dni wycieczka ♥
Postanowione,siedzę z Olą.
Z niecierpliwością czekam na wystawienie ocen z matmy -.-'
Jak nie będę miała tej 4 , to się załamie ;/
Jak będę miała laptopa,możliwe,że będą filmiki ♥
P.S. Proszę o przekazywanie bloga dalej,może kogoś to zainteresuje,
i w końcu będą komentarze i obserwatorzy :)

Okej , teraz full cap.



Życzę wszystkim miłego,ciepłego dnia :)
Pytanie:
Ktoś z was ma full cap lub bejsbolówkę?

poniedziałek, 17 czerwca 2013

17 czerwiec

Więc tak,dzisiaj było straaaaaaasznie nudno.
przez cały dzień nie było internetu i telewizor nie działał 0.0
Grałam ciągle w pasjansa. :D
Dopiero niedawno włączyli , jeee.
Połowa ocen powystawianych, teraz tylko czekać na ocenę z matmy o.0
Jutro news notka o dniu + coś o modzie ( czapki )

sobota, 15 czerwca 2013

Kwiat vs. Tapir vs. Henzai

Siema siema :*
 
 Dzisiaj troszkę o gwiazdorach aska XD
Dobrze , więc Jaram się nimi wszystkimi ♥
Kwiat:
Dawid Kwiatkowski.
No więc wszystko czytajcie na asku :)
Tapirek:
Nie wiem jak się nazywa, po prostu Tapir.<3
Uwielbiam jej odpowiedzi,
Sarkazm czysty :D
♥♥♥
Zostaje porównywana do Henzai,mówią, że ściąga od niej styl tak jak każdy , mega mnie to denerwuje.
Henzai:
Powiem szczerze,że ona mnie strasznie wkurza.
Każdy mówi ( tak jak już wspomniałam ) że wszyscy ściągają od niej styl etc.
-.-
Ale jest śliczna, przyznaam *,*


Moim zdaniem
na 1 . miejscu jest Tapir.
na 2 . miejscu jest Kwiatek,chociaż postawiłabym go wraz z Tapirem na 1 miejscu ♥
na 3 . miejscu jest Henzai.


czwartek, 13 czerwca 2013

Krótkie podziękowania, wycieczka z wariatami, za co kocham moją klasę ♥

Bardzo bardzo bardzo dziękuję za to, że dopiero od paru dni mam tego bloga , a mam już około 210 wyświetleń ♥
Bardzo proszę też o komentowanie ;)


 Okej , teraz trochę o wycieczce .

Danowskie

Miejsce wypoczynku dla turystów.
Aż do teraz.
Jak my tam wpadniemy,
to już spokojnie nie będzie . ♥
Jak wspominałam w poprzednim poście,
Data:21 czerwca '13 r.
Godzina : 8:15-17:00
Koszt: 50 zł
Wyżywienie: jest
Atrakcje:Trampoliny,boisko,jezioro,zwiedzanie okolicy,
wędrówka na lody XD :3


Za co kocham moją klasę :3
Największe wariaty forever,
każda nauczycielka potwierdzi,
najbardziej głośna klasa XD
Zawsze z nimi są zwały,
za niektórymi nie przepadam,
no ale trudno.
Prawie wszyscy mają ksywki.
KOCHAM ICH ♥



11,12,13 czerwiec ;)

Przepraszam bardzo , że mnie nie było aż tyle dni,
nie miałam czasu w ogóle wejść na internet , więc jeszcze raz przepraszam.
W te kilka dni uzbierało się duużo nowych rzeczy:
11 czerwiec:
Poniedziałek,nic ciekawego sobie nie przypominam.
12 czerwiec : 
Rowery z Magdą ;)
Trasa : Kaufland ( 2 duuuże duże duże rożki i żelki , rożek potem złamał mi się na pół a dla Magdy spadł na ziemię :D )  , potem 2 biedronki i praca mamy Magdy ( tzn . odwiedzenie ) :3
13 czerwiec : Tylko 2 lekcje !! ♥♥♥
Suuper.
Znów pokłócona z Patrycją,ale teraz to tak ostro, i przy okazji jeszcze z Magdą.
One teraz razem trzymają , a ja z Olą , i będę z nią siedziała na wycieczce , która będzie 21 czerwca do Danowskich jedziemy ( jak to powiedział Albert, do Danonków XD ) ♥ :3
Będzie super na pewno :3
HAHA , trzeba iść żelki kupić, bo nie ma czym przekupywać chłopaków , żeby dali w psp pograć , true . :D
Teraz będę starała się pisać regularne notki , jeszcze raz przepraszam.
( p.s. Jej zupe truskawkową , zazdro XDD ) ♥

poniedziałek, 10 czerwca 2013

Moda- ćwieki

Cześć, dzisiaj będzie o ćwiekach.
Ćwieki można mieć prawie wszędzie:
Na ubraniach,
butach,
bransoletach,
plecakach,
i dużo dużo innych.


A o to sposób na fajne, krótkie szorty, które w prosty sposób można samemu stworzyć ze starych dżinsów i ćwieków oczywiście. Wystarczy obciąć nogawki na pożądaną długość, doczepić ćwieki – na kieszeni, nogawce czy w inny sposób, który wpadnie nam do głowy – ewentualnie zabezpieczyć od spodu końcówki ćwieków i gotowe!



A to  zrobienie bransoletki z ćwiekami możemy wykorzystać na przykład ten tutorial:

Myślę , że pomogłam wam fajnie wykorzystać ćwieki :)






10 czerwiec

Wakacje coraz bliżej ♥
Dziś miałam na 8:00, zdążyłam,wyszłam z domu o 7:50 :)
Zaszła po mnie Patrycjaa ♥
W szkole było spoko.
Pomyliłam się , nie jestem pokłócona z Natalką , po prostu ktoś jej nagadał, że ja ją wyzywam ( co oczywiście jest nie prawdą ) .
Ona do mnie , że tęskni :3
SŁOOOOOODZIAK <3
Okej,więc trzeba z nią wyjść i się mocno przytulić C:





niedziela, 9 czerwca 2013

HAPPY BIRTHDAY ! ♥

Dzisiaj urodziny ma moja siostra - Wiola ;)

życzę ci wszystkiego najlepszego,
dużo szczęścia,
zdrowia,
miłości,
dobrych ocen.
KC ♥



sobota, 8 czerwca 2013

Trochę o Ask.fm

nie wspominałam wam, że mam ask . PYTAJCIE :3
A tu kilka pytań do mnie o asku :
1.Ile czasu masz aska ? :około 6 miesięcy
2.Ile czasu dziennie poświęcasz na używanie  go ? ( zadawać pytania itp. ) : zależy ile czasu jestem na internecie.
3.Kogo lubisz z aska?: Tapir , kocham jej odpowiedzi *,* http://ask.fm/tapirbitchez :D
4.Ile masz pytań na asku ? : dokładnie 794 ;)
5.Ile masz lajków na asku ? : 655
6.Ile masz prezentów na asku ? : 0 :c
7.Ile osób obserwujesz na asku ? : 166
8.Czy znasz kogoś z aska w realu ? : Tak , Anke,Natalkę,Martynę,Magdę,Emilkę,Wiktorie,Patrycje,Huberta,Kacpra, i jeszcze dużo innych.
9.Czy masz jakichś wrogów z aska ? : nie
10.Jak często oglądasz czyjeś nagrania? : codziennie , najczęściej Tapira i Henzai




Vansy vs. Conversy vs. Nike

Siemka :3
Poszukuję jakieś fajne buty na urodziny :3
Wybrałam te trzy , tylko nie wiem które są najlepsze :
Vansy: 
 
conversy:


nike air max :

Jeśli macie pomysły na inne, fajne rzeczy które mogę wybrać to piszcie w komentarzach :3



8 czerwiec

Cześć :)
Dzisiaj wstałam o 8:30 jak dobrze pamiętam,a później zostałam sama w domu na około 2 godziny :P
Potem przyjechał. tata, zrobił coś do jedzenia,zjedliśmy i pojechaliśmy na zakupy ( Bluzka dla mnie,a dla niego 2 pary spodni  ).
Później kupił Big Milki , oczywiście przegrałam :C
Przyszła do mnie Ola,oglądałyśmy telewizję i gadałyśmy,potem wyszłyśmy z Wiktorią( Kunią XD ) na rowery.
Jeździliśmy sobie i potem przyszła Natalka i Martyna.
Zatrzymałyśmy się z Olą i Wiki w bramie.
One siedziały z nami , nie odzywały się do mnie , ale z Olą gadały.
Było dziwnie.
Nie wiem czy się pokłóciłyśmy , a jeśli tak , to nawet nic o tym nie wiem..
To było niezręczne tak stać i się na nie gapić,więc poszłam do domu.
Nie wiem co zrobiłam źle, wyszłam z Olą na podwórko,to one zaczepiły nas...




Stylizacje ode mnie + co bd miała ;)

Okej,teraz pokaże wam kilka połączeń na pory roku i różne okazje.

Lato :
impreza:
do szkoły :



A teraz pokaże wam naszyjnik , który będę miała : 

znalazłam  go na  jakiejś stronie internetowej i czekam , aż w końcu będę go miała ♥


Heja C:

Cześć :)
Jestem Asia,mówcie na mnie jak chcecie.
Jestem w harcerstwie,jestem też Directionerką.
Uwielbiam rysować,pływać i słuchać muzyki.
Ten blog będzie o mnie i o moim życiu,ale też będzie o modzie ;)
Czasem będę dodawała jakieś stylizacje,które pasują do pogody w moim mieście ( mieszkam w Suwałkach)
, ale będę też dodawała stylizacje lub ubrania modne.
:3
Będzie tu dużo dużo dużo o mnie,
o przyjaciołach, i o hobby.



  Life & Fashion