sobota, 29 marca 2014

żule spod SOK-u z Pati ♥

 Dzisiaj sobota, mmm. Było tak cieplusio, ajsijwidkhd.
Byłam z Julą na podwórku, potem wyszłam z Pati.
Chodziłyśmy po Witosa, i poszłyśmy do SOK-u ( Suwalski Ośrodek Kultury ).
Usiadłyśmy pod ścianą i jak Pati to powiedziała " jesteśmy żulami spod Sok-u ". Ah, te mądrości Pati :*
Stałyśmy na światłach 10 minut, bo nie chciało się zielone zapalić. Więc przeszłyśmy na czerwonym. ŻYCIE NA KRAWĘDZI xd.
A na koniec najlepiej; śledziłyśmy tatę naszej koleżanki XD
I się nie dowiedział, że był śledzony przez 2 wariatki XD
Biedny człowiek ;____;
A tu zdjęcie z Pati, kocham <3
( to co że stare)

KC ♥


xoxo


środa, 19 marca 2014

fandomy

Hejka kochani 8)
 Dzisiaj było w sumie oki przez cały dzień, nie ma co opowiadać.
Patrycji przez pare dni nie ma w szkole, nie pisze, nie dzwoni,
nie daje znaku życia. Martwię się trochę o nią : cc .
Hmm...

No więc, przejdę do tematu notki :)

Podam wam pare fandomów, które znam.


Directioner (ONE DIRECTION)

-Belieber (JUSTIN BIEBER)

-Selenator (SELENA GOMEZ)

-Lanatic (LANA DEL REY)

-Animal (KE$HA)

-Lovatic (DEMI LOVATO)

-Swiftie (TAYLOR SWIFT)

-DeeMonster (DANIELLA MONET)

-JArmy (JAMES ARTHUR)

-LittleMonster (LADY GAGA)

-Brat (CHER LLOYD)

-Barbz (NICKY MINAJ)

-Arianator (ARIANA GRANDE)

-Smiler (MILEY CYRUS)

-Prisoner / TWFanmily (THE WANTED)

-Rihanna-Navy (RIHANNA)

-Twighlen (ZMIERZCH)

-Robstern (ROBERT PATTINSON)

-SharkFaceGang (MACKLEMORE & RYAN LEWIS)

-LittleBlackStar (AVRIL LAVINGNE)

-Mixer (LITTLE MIX)

-Birdier (BIRDIE)

-Rusher (BIG TIME RUSH)

-KatyCat (KATY PERRY)

-Saszanator (SASZAN SYGITOWICZ)

-MoonWalkers (MICHAEL JACKSON)

-Parawhore (PARAMORE)

-Tributes (IGRZYSKA ŚMIERCI)

-Stans (EMINEM)


-Idiot (GREENDAY)

-ShakiFans (SHAKIRA)

-Nelstar (NELLY FURDADO)

-HonLover (HONEY)

-Kwiatonator (DAWID KWIATKOWSKI)

-Tinitas (MARTINA STOESSEL)

-V-Lover (VIOLETTA)

-Vampette (THE VAMPS)

-Jorgistas (JORGE BLANCO)


Nie są to wszystkie fandomy, tylko jak już wspomniałam, to są te, co znam :)

Ja osobiście należę do 3 fandomów.

DIRECTIONERS- nie są za bardzo zaangażowane w bycie w tym fandomie, na grupach nic się nie dzieje,są najczęściej hejtowane.

BELIEBERS- są ze sobą bardzo zżyte, na grupach strasznie dużo się dzieje ( mam co sekunde powiadomienia, matko ) , ale jest dużo niepotrzebnych spin i awantur.

SMILERS- ten fandom też jest hejtowany z powodu zachowania Miley. HEJTUJECIE JĄ, BO CO? BO POKAZUJE SWOJE PIĘKNE CIAŁO?

To będzie tyle.
Będzie notka może jutro, jeśli się uda :c

XOXO




wtorek, 4 marca 2014

I'M... SORRY

Najpierw chciałabym przeprosić, że mnie nie było, ale na komputerze prawie w ogóle nie spędzam czasu, tylko na tablecie, więc nie mam jak pisać notek, bo mi jakoś nie działa na tablecie, przepraszam.

XOXO

 Pozdrowienia dla Pati która chciała notkę, Kochaana ♥♥♥
+ dla Magdy, która chciała pozdrowienia :D kc kc kc <3

ZDJĘCIA Z SYLWESTRA




























































papapapapapapa