sobota, 28 grudnia 2013

CRAZY DAY

Hejka :) Dzisiaj taki normalny dzień był w sumie. Miałam dziś przyjechać do domu, ale oczywiście nie, jutro raczej już będę w Suwałkach :3. JEJU SPOTKAM SIĘ W KOŃCU Z NATI JEJKU KFJHGKJFH *.*
Wieczorem pisałam sobie z Nati i Zuzą ♥ MMMMMMM plany na sylwestra mam, hihihihi.
A więc tak: Ja,Nati,Zuza,dom Naci,dużo picolo :3 Dzisiaj sobie siedze na lapku wujka, i zepsułam go , a potem magicznie go naprawiłam, MAGIA :)


Mała Asia sobie :) hahahhahaha
WUJEK MA TYLE MOICH ZDJĘĆ Z DZIECIŃSTWA A JA NIC NIEWIEM :O


czwartek, 26 grudnia 2013

Święta, święta i po świętach

Troszkę poukładałam parę spraw, i znowu będę pisała :)
 Święta już się kończą. W niedzielę pojechałam do babci, pomagałam jej, ozdabiałam choinkę itd.
W wigilię wszyscy przyjechali, i była wigilia :) Dostałam tablet,piżamkę hahha, słodycze,kase,i jakąś książkę.
Dzisiaj już czwartek, jutro albo pojutrze podobno wracam do Suwałk, do domku. niedługo będzie 2000 wyświetleń, jeju :) Trochę zmienię bloga i będę pisać dalej :)
KW ♥


sobota, 7 grudnia 2013

Sobotaa.

Już weekend, jeju. Wczoraj spadło tyle sniegu, że wygląda, jakby zima była już od miesiąca przynajmniej <3
JARANKO *.* Na mikołajki dostałam taką pufkę arbuza ( przecudowna :3333 ) , bryloczek :)
Sobota nudna, a więc wbijamy na polyvore za chwile ! <3
Mam taką malutką prośbę, jeśli już czytasz tego bloga, to zaobserwuj , i jeśli masz jakiś blog, to pisz w komentarzach, poczytam chętnie, bo i tak się nudze :)
Staram się robić notatki jak najczęściej, ale nie zawsze mi to wychodzi. Zrobiłam ciasto z siostrą takie pyszne mmmmmm :D.


Miłego Dnia :*


poniedziałek, 2 grudnia 2013

GRUDZIEŃ huhuhuhuh

Jejku, już grudzień, nieee plz. :C
Nie przepadam za zimą, bo wtedy mam ochotę tylko siedzieć w domu przytulona do kaloryfera haha C:
Dzisiaj dostałam 5 z angola,zazdro bitchez XD XD Ja Genius, wzięłam do szkoły 1 trampek XDD.
Dzisiaj poniedziałek, ahhh, nienawidze. Wstałam to ledwo, 20 po, bo to jest tak dziwnie, że jak wstaje późno to wszystko robie w 5 minut, a jak wstaje o 7 lub wcześniej, to wszystko robie godzine hahha o.o
Teraz ciągle słucham kwiata jcsjfkerjhgkfhrjgku *.*



niedziela, 24 listopada 2013

#podsumowanie #weekendu

Tak, mogę powiedzieć, że to był mój najgorzy weekend. Calutki weekend przesiedziany w domu, a konktetniej : całą sobotę siedziałam na asku, pytania, odpowiedzi,lajkowanie, dawno już tam nie byłam :D.
Potem od 20 do 23 ( to było do 3 rano ale chciało mi sie spac c: ) oglądałam na youtube 1DDAY i tweetowałam co 5 sekund o tym ale mniejsza ;D
Zobaczcie jaki spam narobiłam:https://twitter.com/Usieek_1D xddddd NIE WNIKAJCIE >.<
 z moim humorkiem bywa różnie,raz wszystko się wali, a raz mam wiele powodów do uśmiechu c:
dzisiaj w połowie tak a w połowie tak. Byłam z Nati w kościele, gdzie jarałyśmy się Maciusiem, ojejku , słodziak <3 Potem wróciłam do domu, oglądałam coś tam, zjadłam obiad, przepisałam lekcje z neta, i teraz pisze ;D
JUTRO PONIEDZIAŁEK, NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :C
Na mikołajki dostanę najprawdopodobniej czapkę krasnal z napisem " HI MOM " *u*
Macie jakąś czapkę krasnal z napisem albo bez ?
Piszcie :)                                       GUMIŚ ZADAŁ MI PYTANIE HUHU <3
jaram się, taaag xD

czwartek, 7 listopada 2013

Pomoc ;>

Przepraszam za długą nieobecność, bardzo :/

Dobrze, a więc dziś chciałabym pokazać wam parę bluz , bo niedługo zima i muszę sb kupić takie nakładane bluzy, a nie mam pojęcia którą mam wybrać :ccc
Tak samo chcę jakąś czapkę, pomożecie, co nie? :)
( źródło:allegro)
CZAPKI
1. NIALL
 2. HI MOM
( Obie czapki do 30 zł )
BLUZY
1.
 2
 3
 4
 5
którą bluzę i czapkę? POMÓŻCIE :p
Jesteście świetni,że mi pomożecie, tzn.  mam taką nadzieję :D
Jeszcze tylko jedna rzecz: Lepiej po świętach za pieniądze co dostane to lepiej kupić aparat taki zwykły, mały, czy ebooka?
Bo nwm :///
3 RADY,BŁAGAM,KOCHAM WAS ♥

niedziela, 20 października 2013

Nie długo święta! Jak je spędzacie i co chcecie dostać ? :)
Stylizacje na święta ( moje polyvore )

1500 wyświetleń <3
Dziękuję wam :3

sobota, 19 października 2013

one direction


One Direction


Wokalista boysbandu One Direction
Pełne imię i nazwisko
Harold Edward Styles
Urodzony
01 Lutego 1994(19)
Miasto
Holmes Chapel, Cheshire,Anglia,Wielka Brytania
Przezwiska
Hzza,Haz,Barry,Curly
Mieszka
Londyn,Anglia
Rodzina
  • Des Styles-Ojciec,
  • Anne Cox-Matka
  • Robin Twist-Ojczym
  • Gemma Styles-Siostra
Romanse
  • Taylor Swift, Jego Była Dziewczyna
  • Caroline Flack, Jego Była Dziewczyna
  • Felicity Skinner, Jego Była Dziewczyna
Harry jest bardzo przywiązany do swojej mamy, Anny oraz swojej siostry Gemmy. Zrobił sobie nawet kilka tatuaży zadedykowanych dla nich, co pokazuje jak jest przywiązany do rodziny.
Harry był wokalistą zespołu "White Eskimo". Członkami zespołu byli: Hayd Morris (gitarzysta), Nick Clough (gitarzysta basowy) oraz Will Sweeney (perkusista). Doszli razem daleko. Brali udział w "Bitwie Kapel". Zespół wygrał konkurs, i dzięki temu Harry zdał sobię sprawę z tego, że kocha muzykę i chciałby to robić w przyszłości.
Gdy Harry miał 16 lat zdecydować się pójść na casting do "X Factor". Było to w roku 2010 oraz chciał usłyszeć profesjonalną opinię na temat jego śpiewu, ponieważ do tego czasu jedyną znaną mu "ekspertką" od śpiewu była jego... mama.
Harry zaśpiewał "Isn't She Lovely" i otrzymał same pozytywne opinie od Simon'a Cowell'a i Nicole Sherzinger, Louis Walsh miał wątpliwości co do tego, czy Harry był gotowy aby przejść do konkursu. Na Bootcamp Harry zaśpiewał "Stop Crying Your Heart Out", niestety jurorom nie spodobał się jego występ, ale stwierdzili, że Hazza jest zbyt dobry aby opuścić program, więc dołoączyli go do One Direction
Jego rodzice się rozwiedli, jego matka ponownie wyszła za mąż ale w 2011 roku się rozwiodła. Lou ma pięć przyrodnich sióstr.
Harry urodził się w Evasham, Worcestershire w Anglii. Ma starszą siostrę, Gemma. Gdy Harry miał siedem lat, jego rodzice rozwiedli się. Jego matka ponownie wyszła za mąż na początku czerwca 2013 roku za Twist'a Robin'a. Jako dziecko Harry  kochał śpiew. Jego idolem był Elvis Presley.
Harry mieszkał w Holmes Chapel.
Pełne imię i nazwisko
Louis William Tomlinson
Urodzony
24 grudnia 1991r.(22)
Miasto
Doncaster,South Yorkshire
Przezwisko
Lou,Tommo,BooBear
Mieszka
Londyn,Anglia
Rodzina
Troy Austin,Ojciec Jay Tomlinson,Matka Mark Tomlinson,Ojczym Georgia Austin,Przyrodnia Siostra Charlotte Tomlinson,Przyrodnia Siostra Felicite tomlinson,Przyrodnia Siostra Daisy Tomlinson,Przyrodnia Siostra Phoebe Tomlinson,Przyrodnia Siostra
Romanse
Eleanor Calder,Dziewczyna. Hannah Walker,Była Dziewczyna


Louis w castingu do siódmej edycji X-Factor zaśpiewał "Hey There Delilah" Plaina White. Tommo otrzymał same pozytywne opinie i został wysłany do Bootcamp. Na Bootcamp, śpiewał Boba Dylana "Make You Fell My Love", lecz tym razem opinie jurorów nie były pozytywne, ale jury stwierdzili, że Lou jest zbyt dobry aby opuścić program, więc postanowili umieścić go w One Direction wraz z czteroma innymi chłopcami.
Louis urodził się w Docaster, South Yorkshire, Anglia. Jego rodzice Troy i Jay rozwiedli się, kiedy Louis był mały. Jego matka ponownie wyszła za mąż, a Louis odziedziczył nazwisko po swoim ojczymie. Louis ma pięć przyrodnich sióstr: Georgie, Charlotte, Felicite, Daisy i Phoebe. Mark i Jay rozwiedli się w 2011 roku.
Gdy był uczniem Hall Cross, Louis zagrał w kilku przedstawieniach muzycznych, takich jak "Grease".

Pełne imię i nazwisko
Niall James Horan
Urodzony
13 września 1993 roku (20)
Miasto
Mullingar,Hrabstow Weastmeath,Irlandia
Przezwisko
Nialler
Rodzina
Bobby Horan,Ojciec Maura Gallagher,Matka Chrism,Ojczym Greg Horan,Brat Denise Horan,Bratowa Thoe Horan,Bratanek
Romanse
Holly Scally,Jego Była
Niall urodził się w Mullingar, Hrabstwo Westmeath, Irlandia. Jest On synem Bobby'ego Horana i Maury Gallagher. Ma starszego brata Grega. Bobby i Maura rozwiedli się w 1998 roku, gdy Niall miał pięć lat. Mieszkał w domu obojga rodziców nim ostatecznie osiadł z Ojcem, gdyż stwierdził, że w Mullingar ma więcej przyjaciół. Ojczym Nialla pochodzi z Angli. Niall był uczniem Coláiste Mhuire, Mullingar, Christian szkoły dla chłopców. Gdy miał dwanaście lat zaczął grać na gitarze.W 2010 roku, kiedy miał 16 lat, wziął udział w castingu do siódmej edycji The X-Factor UK, w Dublinie. Śpiewał "So Sick" i otrzymał mieszane komentarze od sędziów. Louis Walsh był na jego korzyść, ale Cheryl Cole i Perry, poczuły, że potrzebuje jeszcze czasu, aby rosnąć, Simon przegłosował go przepuścić i w taki sposób Niall przeszedł do bootcamp'u.
Na bootcamp, Niall śpiewał "Champange Supernova", ale nie udało mu się zakfalifikować do kategori chłopców. Po sugestii gości, Nicole Scherzinger ogłosiła, że Niall powinien zostać dodany do grupy składającej się z czterech innych chłopców, którym również nie udało się przejść dalej w konkursie, a ponieważ byli za dobrzy, żeby opuścić program sędziowie zgodzili się z Nicole. Jego rodzice są rozwiedzeni a jego mama ponownie wyszła za mąż. Ma brata Grega oraz bratanka Theo oraz kota o imieniu Jess
                                                                             

Liam James Payne – urodzony 29.08.1993r. w Wolverhampton, w Wielkiej Brytanii.
Do programu X-Factor próbował dostać się dwa razy. Za pierwszym razem Simon Cowel, jeden z jurorów nie przepuścił go, bo stwierdził że nie jest gotowy ( Liam miał wtedy 14 lat. ). Jednak chłopak nie dał za wygraną i dwa lata później wrócił i przeszedł dalej. Później został dołączony do zespołu One Direction.
1. Raz Liam opłacił swojej dziewczynie Danielle, lot do L.A , bo bardzo za nią tęsknił.
2. Twierdzi, że piosenka którą zaśpiewał z największymi emocjami to „Moments”.
3. Twierdzi że w święta najbardziej będzie tęsknił za bąkami Niall’a i ciągłym chodzeniem Harrego nago.
4. W szkole chodził na wagary, aby uniknąć zastraszania przez kolegów z klasy.
5. Liam sądzi że jego akcent jest teraz mieszanką akcentów chłopców z zespołu i że jest to wynikiem ciągłego przebywania z nimi.

6. Mówi, że gdy jest smutny inni mówią mu: wyobraź sobie dziecko z brodą.
7. Gdy kazano mu wymienić 3 rzeczy bez których nie mógłby żyć powiedział: wosk do włosów, kosmetyki Clearasil i Niall.
8. Liam uwielbia wszystko co związane z Disney’em.
9. Przeważnie on robi wykonuje pierwszy ruch na pierwszej randce.
10. Je lody widelcem.
11. Liam płakał na Toy Story 3.
12. imię Liam oznacza – wojownika z silną wolą.
14. Gdy Liam był mały, potrzebował 32 zastrzyków w ciągu dnia aby przeżyć.
15. Gdy ogląda High School Musical porównuje siebie do Troy’a bo tak samo uwielbia śpiewanie i koszykówkę.
16. Gdy był mały, jadł Nutelle łyżką a potem wymiotował.
17. Robi dziwne miny gdy ktoś nakłada mu make-up na twarz.
18. Liam uwielbia niebieskie oczy, dlatego woli Miley od Seleny.
19. Lubi pocałunki w szyję.
20. Nie lubi gdy dziewczyny pytają go o bycie w związku. Sam woli wykonać pierwszy ruch.
21. Liam nazywa Harrego „Hazza”.
22. Chciałby ustatkować się ze swoją dziewczyną Danielle.
23. Liam lubi sprawiać że ludzie się uśmiechają.
24. Liam twierdzi że jest tym niezdarnym w zespole.
25. Jest uważany za najromantyczniejszego w zespole.
26. Uwielbia gotować.
27. Liam śpi nago.
28. Nazwał swoje pierwsze zwierzątko Lolly. Była to żółwica.
29. Jego ulubiony kolor to fioletowy.
30. Sądzi że oddani fani są najwspanialsi.
Zaynmalik.png
Pełne imię i nazwisko
Zain Javaad Malik
Urodzony
12 stycznia 1993 (20)
Miasto
West Lane,Baildon,Bradford
Mieszka
Londyn,Anglia
Przezwiska
DJ Malik,Zaynster,Bradford Bad Boi
Rodzina
Yaser Malik,Ojciec Patricia Malik,Matka Donyia Malik,Siostra Waliyha Malik,Siostra Safaa Malik,Siostra
Romanse
Perrie Edwards,Dziewczyna Rebecca Ferguson,Była Dziewczyna Geneva Lane, Była Dziewczyna
Zayn urodził się w West Lane Baildon, Bradford, Anglia. Jest On z pochodzenia Angielskiego i Pakistańskiego. Jego ojciec to brytyjsko-pakistański Yaser Malik, a matka (brytyjka) Patricia. Ma starszą siostrę Donyia i dwie młodsze siostry, Waliyaha i Safaa. On i jego rodzina to muzułmanie. Zayn dorastał w East Bowling, znajdujące się na południe od centrum miasta Bradford. Był uczniem szkoły Lower Fields Primary School w East Bowling, a następnie poszedł do Tong High School.W  2010 roku, gdy miał 17 lat, Zayn wziął udział w castingu do siódmej edycji  X-Factor. Zaśpiewał "Let Me Love You". Wszyscy Trzej sędziowie - Simon, Louis i Nicole - dali mu "TAK". Jego przesłuchanie początkowo nie było nadawane, ale póżniej został pokazany na Xtra-Factor.
Zayn był bardzo nerwowy podczas Bootcamp. Kiedy powiedziano mu, że musi tańczyć, postanowił, że pozostanie za kulisami , ryzyko eliminacji skutecznie zadziałało. Kiedy Simon zauważył Zayn'a, poszedł do niego za kulisy,okazało się że brakuje mu rutyny tańca.Próbował go przekonać do powrotu, ale Zayn powiedział że brak zaufania spowodował ucieczkę.Zayn pali papierosy. Pod koniec 2011 roku ogłosił, że jego postanowienie na natępny rok to rzucić palenie. Jednak został sfotografowany w 2012 podczas palenia.
Rodzice Zayna nadal są razem. Ma trzy siostry i psa o imieniu Boris.


One Direction
One Direction – brytyjsko-irlandzki boysband. W jego skład wchodzą Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan. W VII brytyjskiej edycji programu X Factor zajęli trzecie miejsce. Grupa podpisała kontrakt z wytwórnią Syco Music.
Debiutancki singiel One Direction "What Makes You Beautiful" został wydany 11 sierpnia 2011 roku. Singiel zadebiutował na UK Singles Chart jako numer pierwszy 18 września 2011 roku i stał się najszybciej sprzedającym się singlem roku ze sprzedanymi 153 965 kopiami. Ich drugi singiel "Gotta Be You" wyszedł 13 listopada 2011 roku i zajął miejsce trzecie. Ich debiutancki album Up All Night miał premierę 21 listopada. Album znalazł się na drugim miejscu UK Albums Chart ze sprzedanymi 138 631 kopiami. Album ten stał się najszybciej sprzedającym się albumem na UK Albums Chart w 2011 roku. Zostało sprzedanych 369.382 egzemplarzy w pierwsze cztery tygodnie po premierze. 'Up All Night' stał się najszybciej sprzedającym debiutanckim albumem w Wielkiej Brytanii w 2011 roku. W dniu 16 grudnia okazało się, że album został 27 najlepiej sprzedającym się albumem 2011 roku w ciągu trzech tygodni sprzedaży.
W sierpniu 2013 roku odbyła się premiera filmu One Direction: This Is Us opowiadającego o historii grupy.


<3

piątek, 18 października 2013

Buty

BUTY.
Rodzajów butów jest mnóstwo:trampki,japonki,klapki,sandały,kozaki,koturny i tak dalej.
Mi od pewnego czasu podobają się creppersy, choć nielicznym osobom się one podobają.Większość ludzi uważa, że to są buty dla jakichś punków czy coś takiego. No chyba nie, moja znajoma ma creepersy, a jest taką szarą myszką, nosi okulary, taka skromna jest. Ostatnio szukałam chociaż jednej pary jakichś w miare ładnych chanelków, i jakoś żadnej nie mogę znaleźć. Nie podobają mi się. Teraz jest taki jar na air maxy, chociaż tak na prawdę są to buty do biegania, a większość ludzi nosi je po prostu dla szpanu .
Modne teraz są też conversy i vansy, w życiu widziałam tyle beznadziejnych podrób conversów, że to po prostu jest szok . Zamiast all ( gwiazdka ) star tam z tyłu, to było love ( serce ) star coś takiego. Żałosne .
Vansów też jest dużo podrób, ale widziałam tylko jedną , nie pamiętam jak tam już było .


A wiec dobra . Jak wiecie, jest zaraz zima. Ja szukam sobie jakichś butów właśnie na zimę. Na oku mam takie:
deichmann, 139,00 zł.
Są ładne, ale ja bardziej wolę takie czarne, i może z ćwiekami.

Podobają mi się też takie:
są wygodne .
może inny kolor, taki też jest spoko.




sobota, 14 września 2013

COŚ

Notka dla może 1, góra 2 osób które tu czasem bywają.....
Nie ma mnie, bo nie mam czasu, nie siedzę tu w ogóle na internecie, ogólnie to mało teraz spędzam czasu.
Jakoś wzięłam się za naukę. Przepraszam was.
Zaczynam myśleć, że ten blog jest tylko dla mnie ...
bo jak już wspomniałam, są tu 1-2 osoby . 
Nie ogarniam tego , nie wiem, macie tu Lanę , którą ubóstwiam ,dziękuję za te odwiedziny, 1300 około, kocham blogować, a więc pewnie i tak z tym nie skończę.

poniedziałek, 2 września 2013

notka dla kogoś z aska :D

ktoś do mnie z anonima,że prosi o notkę,długą.
to nie będzie długa,ale masz buziaczki od 1D :3



całuski anonimu,ujawnij się w komentarzu :D

wtorek, 27 sierpnia 2013

niecne plany :>

Dodałam post około 2 minuty temu,ale to ważne :D
Chcę mieć jeszcze jeden blog, tyle że o czymś innym.
No nie wiem, może prowadzić go z kimś, albo sama, np. o modzie, stardoll, o czymkolwiek . A może by tak o One Direction ? . Nieee, bo sama czytam bloga polskiego o 1D takiego oficjalnego. Może wy macie jakieś pomysły o czym mogę wam pisać ?
PISZCIEE PISZCIE PISZCIE KOMENTY :)

Siemka, chciałam się pochwalić moją bluzą,ta,nadal nie mam zdj ;c . Już w domu od paru dni xd.
I jeszcze getrami w moro *_________* .
Okay,u mnie spoczko, wszystko jest dobrze, hajs się nie zgadza ;ccc , zaraz do szkoły, ale nie wszystko idealnie :D .
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

piątek, 23 sierpnia 2013

SWAG i Teledysk

Hejka, tak , jaram się bluzą którą kupiła mi moja najcudowniejsza siostra, oto ta bluza  ( i wiem,zę obrazek z google,ale jestem u babci i nie mam jej ze sobą ) :
obiecuję wam jakieś zdjęcia w niej,jak wrócę :).
CZY ONA NIE JEST PIĘKNA?! *_*
Oczywiście,że jest. <3


Dziś premiera teldeysku do biegnijmy kwiata . Super jest teledysk *_* <3 

replay,replay,replay,replay! :)



a do tego wszystkiego,dziś naleśniki na obiad, to w ogóle RAJ




poniedziałek, 19 sierpnia 2013

SZALONE,This Is Us

Siemka, mam już 1200 wyświetleń, dziękuje wam  bardzo :* . Dziękuję za to,że chce wam się czytać te durne posty, w których piszę rzeczy dziwne, tak, o moim życiu :D .
No i jeszcze coś, postanowiłam,że outfity nie będą codziennie,tylko będą wtedy,gdy będe miała możliwość je wam pokazać na zdjęciu lub filmiku.
KURDE,mogłam jechać do babci, tam wujek ma kamerkę, łeeee :c

Ja głupiaaaa, dopiero dowiedziałam się,że this is us będzie w suwałkach . masakrejszyn.
To dodałam na polish directioners:
LUDZIE!!!
WŁASNIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ,ŻE THIS IS US BĘDZIE W SUWAŁKACH ♥♥♥
JAKBYŚCIE ZE MNĄ MIESZKALI,WIDZIELIBYŚCIE CO JA ROBIŁAM :OOO
SKAKAŁAM PO ŁÓŻKU,KRZYCZAŁAM Z RADOŚCI,SERIO ♥♥
ZGON ZGON ZGON ZGON *__________*

Komentarz Natalki : 

Dopiero się dowiedziałaś? o.o ja to wiem odkąd ogłosili film. Seeeeerio, jest z czego skakać po łóżku ;d



Komentarz mój :

 No,a ja gdzieś przeczytałam ,że w suwałkach nie ma,a potem ogarnęłam,że to chodzi o multikino a nie o cinema lumiere, GENIUS XD






Własnie, okej, jeszcze gif na dziś: 
<3<3<3<3 
W KOŃCU GO ZNALAZŁAM,JEEEE *_*


sobota, 17 sierpnia 2013

Outfit i dzień

siema, dziś byłam z Olą na kaczym, a potem z Martyną obok SOK-u .


Outfit:
Bluzka z jakimś stworkiem - butik,20 zł
Spodenki krótkie miętowe- sklep nieznany, firma DNM czy jakoś tak ;d
klapki i trochę trampki miętowe.
włosy rozpuszczone.





KW :3

piątek, 16 sierpnia 2013

stardoll

Jestem zbyt leniwa by pisać notke, więc same foto: ( tak,gram w to xd )

jakaś moja stylizacja xd

imprezka xd

ja sb

mordasek ;d

hello school :---c

Cześć, już za dokładnie 18 dni ( z dniem dzisiejszym ) początek roku szkolnego, szkoda. W sumie, to dopiero niedawno poczułam wakacje, ale poczułam je bardzo delikatnie.
Pokaże wam teraz pare stylizacji szkolnych, plecak,który bardzo mi się podoba,makijaż do szkoły,fryzury etc.
Plecak :
oczywiście wszystkie wzory są ładne,ale ten akurat mi się bardzo podoba.
Kosztuje około 100 zł , niestety w tym roku go nie kupiłam,może za rok.

Stylizacje zrobione przeze mnie na polyvore : ( szkolne )




makijaż ( też na polyvore,niestety tylko jeden )

+takie tam dotyczące mnie.