środa, 14 maja 2014

perfect girls ♡







  No więc jak miałam 7-8 lat, ubóstwiałam Hannę Montanę. Miałam dużo rzeczy z nią związane, mała psychofanka 8) Gdy miałam około 10 lat przestałam interesować się co się z nią dzieje. 
  Od pewnego czasu jestem Smiler. A dokładniej od czasu, gdy Miley ścięła włosy, wtedy media zaczęły się nią jeszcze bardziej interesować, a głównie dlatego, że zaczęła być zupełnie inna. Była zwykłą,utalentowaną i grzeczną nastolatką,a teraz bierze różne narkotyki,pokazuje swoje ciało i nie można nazwać jej grzeczną :D
Ale to mi nie przeszkadza. Ja kocham ją za to, jaką jest w środku. Może powiecie,że jej nie znam czy coś, ale ona kocha swoich fanów, jest miła i kochana, śpiewa cudownie, a to,że pokazuje swoje ciało, to znaczy,że je lubi i chce je eksponować,hahaha 8)


  O reszcie nie wiem zbyt dużo, ale pokaże wam zdjęcia 8)) ♥ ♡ ♥

                                                               Lana Del Rey ♥

Ariana Grande ♥

 Rihanna ♡ ♥

Cara Delevingne ♥ 




kissssesss





czwartek, 8 maja 2014

Szkoła,i te sprawy..

  Hei ♥  ♥ ♥


  Nigdy nie opowiadałam o mojej szkole xd
No więc, nie lubię wyglądu mojej szkoły. 3 łazienki odnowili, ale i tak sprzątaczki nie utrzymują tam porządku. Szkoła jest cała biała, są 2 piętra, basen, hala i 2 sale sportowe , nasza szkoła nazywa się " Olimpijczyków Polskich " no więc wiadomo.. ;)
 Na nauczycieli zwykle się nie skarżę,ale czasami bardzo mnie denerwują. Jeśli chodzi o moją klasę, jest denerwująca, i to bardzo. Ale i tak są na swój sposób wspaniali :)

 Czuję dziś " przypływ energii do robienia selfie " , czy to normalne?xd
Jeśli się uda, dodam tutaj potem zdjęcia ♥

  goodbye,xx


poniedziałek, 5 maja 2014

spring collection 2014



 Hejka :)
Dzisiejsza notka będzie o stylizacjach na wiosnę ;) Mam nadzieje,że sie spodobają :*

stylizacje:

1.

2.

3. 
na cieplejsze dni :p


podobają się ? :)


    buziaczki <3

KOMENTUJCIE :)))) <3




niedziela, 4 maja 2014

szybciutki post :)

 Heeejka! ♥ Za chwilkę muszę być w szkole. Ile dziś macie lekcji?
Ja mam na 8:55 do 14:35, 6 lekcji. Nie jest ich tak dużo, ale i tak nienawidzę poniedziałku :(
Dzisiaj Tapir ma urodziny,kiedyś się nią jarałam bardzo,pamiętacie?XD
nadal ją strasznie lubie :)
#mmmm

Jak tam w szkole u was? ♥

Asia loves you ♥

HEJKAAA!
Na pewny okres musiałam zablokować swojego bloga,z różnych powodów. Ale powracam :)
  Moje wszystkie posty były o mnie, no jak zwykle :P
Ale od teraz zamierzam dodawać jakieś "super profesjonalne sesje,czyli selfie xd " ,bo jak teraz czytam te moje stare posty, to niektóre są serio dziwne.
  Okaay. Koniec majóweczki, eh, jutro szkoła (jeszcze gorzej :< ). Od niedawna jestem czytelniczką Lucy, jest taka piękna :c Jej blog mnie "zainspirował",tzn. strasznie spodobały mi się jej sesje i wg.
 No to chyba tyle.. Miłej niedzieli kochani!

  GDZIE MNIE ZNALEŹĆ :
Facebook :KLIK!
Ask: KLIK!
Tumblr: KLIK!



N A J W A Ż N I E J S Z E:
Zmiana nazwy bloga:
Jane-little-diary.blogspot.com

Podoba się? :)