poniedziałek, 27 stycznia 2014

ferie

Jestem u babci, pisze notkę bo nikogo nie ma w domu ;)
Są ferie, których w ogóle nie chcę,tak, chyba zwariowałam, ale mniejsza. Nie chcę ich, wolę iść do szkoły, żeby spędzać czas z przyjaciółmi. Te ferie będą nudne, lecz ich 2 tydzień spędzam cały z Magdą, nawet już zaplanowała co w dany dzień robimy hahaha <3 Będę oglądała M jak Miłość ♥ ♥ ♥ 
 Czytam sobie Oli bloga, jest cudowny, polecam ------>http://niepoprawniealejednak.blogspot.com/
*.*

poniedziałek, 20 stycznia 2014

2000 wyświetleń !

Tak, jest teraz dokładnie 1999 wyświetleń, ale wiem, że za chwilę będzie 2000 :) JEJU KW ♥
Wiecie co? Komentarze pomagają, bo wiem, że te pisanie nie jest bez sensu :) :) :)
 Dziś było OK, cały dzień w miarę OK, oglądałam sobie Violette OK, a tak serio to nic nie jest OK, znowu, taaak. Mam ochotę na sesję, więc dziś sobie pewnie zrobię hahahahaha :P
 Miłego wieczoru, xoxo




+ jak podoba się nagłówek? :) :P


niedziela, 19 stycznia 2014

;)





Ask.fm

Cześć,dzisiaj powiem trochę o asku.
  Ask- portal do zadawania pytań i odpowiadanie na nie. Ask zmienia się w stronę dla fejmów, biedne dzieci #słegu wymuszają lajki, Tak, ja czasami daje jeśli mam do tego jakąkolwiek ochotę albo po prostu spodoba mi się to. Lecz wolałabym żeby ludzie nie wymuszali tak tych lajków, bo to nie jest najważniejsze, staną się fejmami, no i co z tego? Nie dostaną za to Nobla, czy jakiejś nagrody, będą kolejnym fejmem askowym, które wybijają się na wymuszeniu lajków, oczywiście nie wszystkie fejmy wymuszają, ale dużo jest takich, np. Tapir,Kwiat,Poziom,Henzai itd. nie wymuszają, ludzie ich kochają. Jeśli chodzi o mnie, to moim marzeniem nie jest być kolejnym askowym fejmem, ale gdybym już była, to bym się cieszyła :P
I nie uważam się za fejma, chociaż moja przyjaciółka mówi że jestem małym fejmem hahahahahaha XD
 Podobają mi się takie aski chłopaków, którzy dodają różne obrazki, że dziewczyny powinno się super traktować, że one są najważniejsze, że wszystkie są piękne itd. ♥ ♥ ♥
Tak, starają się być sztucznymi fejmami na których lecą wszystkie dziewczyny, ale te odpowiedzi są słodkie.
U jednego chłopaka na asku było "pytanie" daj procenty:
1% piękna 
2% piękna 
3% piękna 
4% piękna 
5% piękna 
6% piękna 
7% piękna 
8% piękna 
9% piękna 
10% piękna 
11% piękna 
12% piękna 
13% piękna 
14% piękna 
15% piękna 
16% piękna 
17% piękna 
18% piękna 
19% piękna 
20% piękna 
21% piękna 
22% piękna 
23% piękna 
24% piękna 
25% piękna 
26% piękna 
27% piękna 
28% piękna 
30% piękna 
31% piękna 
32% piękna 
33% piękna 
34% piękna 
35% piękna 
36% piękna 
37% piękna 
38% piękna 
39% piękna 
40% piękna 
41% piękna 
42% piękna 
43% piękna 
44% piękna 
45% piękna 
46% piękna 
47% piękna 
48% piękna 
49% piękna 
50% piękna 
51% piękna 
52% piękna 
53% piękna 
54% piękna 
55% piękna 
56% piękna 
57% piękna 
58% piękna 
59% piękna 
60% piękna 
61% piękna 
62% piękna 
63% piękna 
64% piękna 
65% piękna 
66% piękna 
67% piękna 
68% piękna 
69% piękna 
70% piękna 
71% piękna 
72% piękna 
73% piękna 
74% piękna 
75% piękna 
76% piękna 
77% piękna 
78% piękna 
79% piękna 
80% piękna 
81% piękna 
82% piękna 
83% piękna 
84% piękna 
85% piękna 
86% piękna 
87% piękna 
88% piękna 
89% piękna 
90% piękna 
91% piękna 
92% piękna 
93% piękna 
94% piękna 
95% piękna 
96% piękna 
97% piękna 
98% piękna 
99% piękna 
100% piękna 
LAJKNIJ A NAPISZE CI NA ILE JESTEŚ PROCENT ŁADNA :)
słodko ;333


xoxo

czwartek, 16 stycznia 2014

Dzień

Cześć, wszystko wiecie o tych reklamach, mój komp jest po prostu zryty ;___;
 Dzisiaj czwartek, cudownie, jutro piątek, potem weekend, ahhhh ♥
Szkoła, jak zwykle-zamuła. Dziś w sumie cały dzień spędziłam na słuchaniu muzyki, tak jak codziennie w sumie, robie to zbyt często :3. Zakochałam się w Ellie G. i w tej piosence:http://www.youtube.com/watch?v=D9AFMVMl9qE

i w tej :http://www.youtube.com/watch?v=VRuoR--LdqQ

MILEY CUDOWNA AHEKHERUKHFGURUJITKH



Dobranoc kw ♥ ♥ ♥

sobota, 11 stycznia 2014

notka + o sylwku

Nienawidzę mojego kompa, bo czasem przez pare dni wyświetlają się jakieś reklamy przez które nie mogę pisać notek, przepraszam was kochani, jak będzie możliwość to będę pisała jak najczęściej.
Jest wszystko coraz lepiej, wszystko się układa. Dziś zmieniłam zdjęcie nagłówkowe i mam nadzieje, że jest ok :) Jutro jeśli wszystko wyjdzie to zrobie notke tematyczną :***
 Jutro WOŚP, trzeba się z kimś zabrać, a więc teraz wszystkich pytam hahahahahahahahaha ♥
AAA właśnie, nie opowiadałam o sylwestrze. No a więc tak:
Byłam u Naci z Zuzą na noc (: Przyszłyśmy o 18 . Zuzy w ogóle nie znałam a teraz już ok ;3. Najpierw siedziałyśmy i gadałyśmy o wszystkim, potem Nati tak: SYLWESTER BEZ OGRANICZEŃ,pijemy picolo o 18 xD (miałyśmy 4 picolo ). No i wipiłyśmy, potem sikałyśmy ze śmiechu bo oglądałysmy różne filmiki na yt, ja spadłam z kanapy hahahha XD. Kręciłyśmy filmik na aska, i było za 3 minuty 24, a więc sprintem nałożyłyśmy kurtki i buty, wzięłyśmy sztuczne ognie i piccolo i wyszłyśmy na balkon popatrzeć na te fajerwerki, jeju, było cudownie <3 Poszłyśmy położyć się o 3, 2 godziny się śmiałyśmy i bawiłyśmy się z piesełkiem Nati hahha, no i o 5 jakimś cudem zasnęłyśmy. wstałyśmy o 11. ( - :

xoxo