niedziela, 8 czerwca 2014

Weekend with grandparents! ♥

 Heeei ♥
       
      Jestem od piątku u dziadków, i zostaje do jutra, czyli do poniedziałku. Nie mam do szkoły ani jutro, ani we wtorek, bo mam wycieczkę klasową, na którą się nie wybieram :)
     Założyłam instagrama- mam nadzieje, że zaobserwujecie :)    INSTAGRAM! :)
Teraz jestem na wsi, tutaj jest tak cudownie. Ciepło, ale jezioro strasznie porośnięte glonami :/
Codziennie i tak chodzę na pomost opalać się :D
    Przyznam bardzo szczerze, że nie bywam tu często. Jeśli chcecie, zapraszam na aska, jestem w sumie tam prawie codziennie ;))  ASK! ♥   
   Papapapapapapapapaapapapap ♥ ♥ ♥ ♥

środa, 14 maja 2014

perfect girls ♡







  No więc jak miałam 7-8 lat, ubóstwiałam Hannę Montanę. Miałam dużo rzeczy z nią związane, mała psychofanka 8) Gdy miałam około 10 lat przestałam interesować się co się z nią dzieje. 
  Od pewnego czasu jestem Smiler. A dokładniej od czasu, gdy Miley ścięła włosy, wtedy media zaczęły się nią jeszcze bardziej interesować, a głównie dlatego, że zaczęła być zupełnie inna. Była zwykłą,utalentowaną i grzeczną nastolatką,a teraz bierze różne narkotyki,pokazuje swoje ciało i nie można nazwać jej grzeczną :D
Ale to mi nie przeszkadza. Ja kocham ją za to, jaką jest w środku. Może powiecie,że jej nie znam czy coś, ale ona kocha swoich fanów, jest miła i kochana, śpiewa cudownie, a to,że pokazuje swoje ciało, to znaczy,że je lubi i chce je eksponować,hahaha 8)


  O reszcie nie wiem zbyt dużo, ale pokaże wam zdjęcia 8)) ♥ ♡ ♥

                                                               Lana Del Rey ♥

Ariana Grande ♥

 Rihanna ♡ ♥

Cara Delevingne ♥ 




kissssesss





czwartek, 8 maja 2014

Szkoła,i te sprawy..

  Hei ♥  ♥ ♥


  Nigdy nie opowiadałam o mojej szkole xd
No więc, nie lubię wyglądu mojej szkoły. 3 łazienki odnowili, ale i tak sprzątaczki nie utrzymują tam porządku. Szkoła jest cała biała, są 2 piętra, basen, hala i 2 sale sportowe , nasza szkoła nazywa się " Olimpijczyków Polskich " no więc wiadomo.. ;)
 Na nauczycieli zwykle się nie skarżę,ale czasami bardzo mnie denerwują. Jeśli chodzi o moją klasę, jest denerwująca, i to bardzo. Ale i tak są na swój sposób wspaniali :)

 Czuję dziś " przypływ energii do robienia selfie " , czy to normalne?xd
Jeśli się uda, dodam tutaj potem zdjęcia ♥

  goodbye,xx


poniedziałek, 5 maja 2014

spring collection 2014



 Hejka :)
Dzisiejsza notka będzie o stylizacjach na wiosnę ;) Mam nadzieje,że sie spodobają :*

stylizacje:

1.

2.

3. 
na cieplejsze dni :p


podobają się ? :)


    buziaczki <3

KOMENTUJCIE :)))) <3




niedziela, 4 maja 2014

szybciutki post :)

 Heeejka! ♥ Za chwilkę muszę być w szkole. Ile dziś macie lekcji?
Ja mam na 8:55 do 14:35, 6 lekcji. Nie jest ich tak dużo, ale i tak nienawidzę poniedziałku :(
Dzisiaj Tapir ma urodziny,kiedyś się nią jarałam bardzo,pamiętacie?XD
nadal ją strasznie lubie :)
#mmmm

Jak tam w szkole u was? ♥

Asia loves you ♥

HEJKAAA!
Na pewny okres musiałam zablokować swojego bloga,z różnych powodów. Ale powracam :)
  Moje wszystkie posty były o mnie, no jak zwykle :P
Ale od teraz zamierzam dodawać jakieś "super profesjonalne sesje,czyli selfie xd " ,bo jak teraz czytam te moje stare posty, to niektóre są serio dziwne.
  Okaay. Koniec majóweczki, eh, jutro szkoła (jeszcze gorzej :< ). Od niedawna jestem czytelniczką Lucy, jest taka piękna :c Jej blog mnie "zainspirował",tzn. strasznie spodobały mi się jej sesje i wg.
 No to chyba tyle.. Miłej niedzieli kochani!

  GDZIE MNIE ZNALEŹĆ :
Facebook :KLIK!
Ask: KLIK!
Tumblr: KLIK!



N A J W A Ż N I E J S Z E:
Zmiana nazwy bloga:
Jane-little-diary.blogspot.com

Podoba się? :)


sobota, 5 kwietnia 2014

TAG tylko jedno słowo :)

hej kochani <3
zostałam nominowana do Tagu jak widzicie w tytule...
Musze odpowiedziec na 41 pytan ;)
P.S. Nie na wszystkie pytania dam radę odpowiedzieć jednym słowem, bo czasem lubię się wypisać,żeby notka była ciekawsza.
NO TO ZACZYNAM :)

1. Gdzie jest twoj telefon ?
  Obok mnie ;)
2. Twoj partner ?
nie mam 
3. Twoje włosy ?
długie
4. Twoja mama ?
najlepsza
5. Twój tata ? 
chory
6. Twój ulubiony przedmiot materialny ?

łóżko (y)
7. Twój sen z zeszłej nocy ?
urodziny jakiejś dziewczyny,haha XD
8. Twoj ulubiony napoj ?
dużo mam
9. Twoj wymarzony samochod ?
nwm
10. Pokoj, w ktorym teraz jestes ?
Fioletowe ściany,a na nich różne zdjęcia i półki.
11. Twoj ex ?
miałam 2..
12. Twój strach ? 
Pająki,żaby,węże itd.
13. Kim chciałabyś być za 10 lat ?
fotograf, suidgtqwuysg
14. Z kim spedziłaś ostatnią noc ?
z podusią,jest najlepsza
15. Jaka nie jestes ?
ładna
16. Jaka jest ostatnia rzecz, którą robiłas przed tą, którą robisz teraz ?
pisałam z Madzią i Nati:*
17. Co masz na sobie ?
piżamę ♥
18. Ulubiona książka ?
Narnia
19. Ostatnia rzecz którą jadłaś ?
jakieś dziwne kulki z czekoladą w środku :D
20. Twoje życie ?
szalone
21. Twój nastrój ?
smutny
22. Twój przyjaciel ?
Najlepszy na świecie, kc Pati & Magda♥
23. O czym teraz myslisz ?
o moich plecach, które mnie bolą :((
24. Co teraz robisz ?
piszę z Nati, moje słoneczko <3
25. Twoje lato ?
niezapomniane <3
26. Co jest w twoim telewizorze ?
kanały? ;___;
27. Kiedy ostatni raz się śmiałaś ?
pare godzin temu xd
28. Kiedy ostatni raz płakałaś ?
wczoraj
29. Szkoła ?
Nienawidzę do niej chodzić:(
30. Czego teraz słuchasz ?
Lana Del Rey
31. Twoje ulubione zajęcie weekendowe ?
zamulanie (y)
32. Wymarzona praca ?
FOTOGRAFĘ
33. Twój komputer ?
jest ok
34. Za oknem ?
ciemno,zimno
35. Piwo ?

nie pije ;_____;36. Meksykańskie jedzenie ?
nie jadłam
37. Zima ?
zimna (y)
38. Religia ?
wierzę
39. Wakacje ?

Nie mogę się doczekać<3
40. W twoim łóżku ?
cieplusio
41. Miłość ?
Nie wychodzi mi :(


KOCHAM  MOJĄ CUDOWNĄ NATALCIE, JEST NAJWSPANIALSZA,PZDR



#selfie

środa, 2 kwietnia 2014

Floyd

 Dzisiaj Miley Cyrus straciła swojego psa, który był z nią od początku. 
 #StayStrongMiley :'(
Przepraszam jeśli jutro na koncercie nie będę sobą. Postaram się być najlepsza jak potrafie" - Miley po stracie psa.
  

Miley dodała 2 zdjęcia swoich płaczących oczy na Instagrama.

:((


sobota, 29 marca 2014

żule spod SOK-u z Pati ♥

 Dzisiaj sobota, mmm. Było tak cieplusio, ajsijwidkhd.
Byłam z Julą na podwórku, potem wyszłam z Pati.
Chodziłyśmy po Witosa, i poszłyśmy do SOK-u ( Suwalski Ośrodek Kultury ).
Usiadłyśmy pod ścianą i jak Pati to powiedziała " jesteśmy żulami spod Sok-u ". Ah, te mądrości Pati :*
Stałyśmy na światłach 10 minut, bo nie chciało się zielone zapalić. Więc przeszłyśmy na czerwonym. ŻYCIE NA KRAWĘDZI xd.
A na koniec najlepiej; śledziłyśmy tatę naszej koleżanki XD
I się nie dowiedział, że był śledzony przez 2 wariatki XD
Biedny człowiek ;____;
A tu zdjęcie z Pati, kocham <3
( to co że stare)

KC ♥


xoxo


środa, 19 marca 2014

fandomy

Hejka kochani 8)
 Dzisiaj było w sumie oki przez cały dzień, nie ma co opowiadać.
Patrycji przez pare dni nie ma w szkole, nie pisze, nie dzwoni,
nie daje znaku życia. Martwię się trochę o nią : cc .
Hmm...

No więc, przejdę do tematu notki :)

Podam wam pare fandomów, które znam.


Directioner (ONE DIRECTION)

-Belieber (JUSTIN BIEBER)

-Selenator (SELENA GOMEZ)

-Lanatic (LANA DEL REY)

-Animal (KE$HA)

-Lovatic (DEMI LOVATO)

-Swiftie (TAYLOR SWIFT)

-DeeMonster (DANIELLA MONET)

-JArmy (JAMES ARTHUR)

-LittleMonster (LADY GAGA)

-Brat (CHER LLOYD)

-Barbz (NICKY MINAJ)

-Arianator (ARIANA GRANDE)

-Smiler (MILEY CYRUS)

-Prisoner / TWFanmily (THE WANTED)

-Rihanna-Navy (RIHANNA)

-Twighlen (ZMIERZCH)

-Robstern (ROBERT PATTINSON)

-SharkFaceGang (MACKLEMORE & RYAN LEWIS)

-LittleBlackStar (AVRIL LAVINGNE)

-Mixer (LITTLE MIX)

-Birdier (BIRDIE)

-Rusher (BIG TIME RUSH)

-KatyCat (KATY PERRY)

-Saszanator (SASZAN SYGITOWICZ)

-MoonWalkers (MICHAEL JACKSON)

-Parawhore (PARAMORE)

-Tributes (IGRZYSKA ŚMIERCI)

-Stans (EMINEM)


-Idiot (GREENDAY)

-ShakiFans (SHAKIRA)

-Nelstar (NELLY FURDADO)

-HonLover (HONEY)

-Kwiatonator (DAWID KWIATKOWSKI)

-Tinitas (MARTINA STOESSEL)

-V-Lover (VIOLETTA)

-Vampette (THE VAMPS)

-Jorgistas (JORGE BLANCO)


Nie są to wszystkie fandomy, tylko jak już wspomniałam, to są te, co znam :)

Ja osobiście należę do 3 fandomów.

DIRECTIONERS- nie są za bardzo zaangażowane w bycie w tym fandomie, na grupach nic się nie dzieje,są najczęściej hejtowane.

BELIEBERS- są ze sobą bardzo zżyte, na grupach strasznie dużo się dzieje ( mam co sekunde powiadomienia, matko ) , ale jest dużo niepotrzebnych spin i awantur.

SMILERS- ten fandom też jest hejtowany z powodu zachowania Miley. HEJTUJECIE JĄ, BO CO? BO POKAZUJE SWOJE PIĘKNE CIAŁO?

To będzie tyle.
Będzie notka może jutro, jeśli się uda :c

XOXO




wtorek, 4 marca 2014

I'M... SORRY

Najpierw chciałabym przeprosić, że mnie nie było, ale na komputerze prawie w ogóle nie spędzam czasu, tylko na tablecie, więc nie mam jak pisać notek, bo mi jakoś nie działa na tablecie, przepraszam.

XOXO

 Pozdrowienia dla Pati która chciała notkę, Kochaana ♥♥♥
+ dla Magdy, która chciała pozdrowienia :D kc kc kc <3

ZDJĘCIA Z SYLWESTRA




























































papapapapapapa