niedziela, 24 listopada 2013

#podsumowanie #weekendu

Tak, mogę powiedzieć, że to był mój najgorzy weekend. Calutki weekend przesiedziany w domu, a konktetniej : całą sobotę siedziałam na asku, pytania, odpowiedzi,lajkowanie, dawno już tam nie byłam :D.
Potem od 20 do 23 ( to było do 3 rano ale chciało mi sie spac c: ) oglądałam na youtube 1DDAY i tweetowałam co 5 sekund o tym ale mniejsza ;D
Zobaczcie jaki spam narobiłam:https://twitter.com/Usieek_1D xddddd NIE WNIKAJCIE >.<
 z moim humorkiem bywa różnie,raz wszystko się wali, a raz mam wiele powodów do uśmiechu c:
dzisiaj w połowie tak a w połowie tak. Byłam z Nati w kościele, gdzie jarałyśmy się Maciusiem, ojejku , słodziak <3 Potem wróciłam do domu, oglądałam coś tam, zjadłam obiad, przepisałam lekcje z neta, i teraz pisze ;D
JUTRO PONIEDZIAŁEK, NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :C
Na mikołajki dostanę najprawdopodobniej czapkę krasnal z napisem " HI MOM " *u*
Macie jakąś czapkę krasnal z napisem albo bez ?
Piszcie :)                                       GUMIŚ ZADAŁ MI PYTANIE HUHU <3
jaram się, taaag xD

czwartek, 7 listopada 2013

Pomoc ;>

Przepraszam za długą nieobecność, bardzo :/

Dobrze, a więc dziś chciałabym pokazać wam parę bluz , bo niedługo zima i muszę sb kupić takie nakładane bluzy, a nie mam pojęcia którą mam wybrać :ccc
Tak samo chcę jakąś czapkę, pomożecie, co nie? :)
( źródło:allegro)
CZAPKI
1. NIALL
 2. HI MOM
( Obie czapki do 30 zł )
BLUZY
1.
 2
 3
 4
 5
którą bluzę i czapkę? POMÓŻCIE :p
Jesteście świetni,że mi pomożecie, tzn.  mam taką nadzieję :D
Jeszcze tylko jedna rzecz: Lepiej po świętach za pieniądze co dostane to lepiej kupić aparat taki zwykły, mały, czy ebooka?
Bo nwm :///
3 RADY,BŁAGAM,KOCHAM WAS ♥