sobota, 27 lipca 2013

dzień z Patrycją

Dziś o 13:00 pojechałyśmy z Patrycją na długie rowery.Najpierw pojechałyśmy tam nad fontanne obok Suwalskiego Ośrodku Kultury,potem pojechałyśmy ogólnie do miasta,zajechałyśmy do 2 księgarni,bo Pati chciała sprzedać jedną książkę,ale głuptas zapomniała legitymacji i nie sprzedała. Później zauważyłyśmy,że w parku konstytucji 3 maja był jakiś festyn czy co to było. Zajechałyśmy,ale trochę ludzi było i nie chciałyśmy tam się cisnąć,więc pojechałyśmy dalej. Patrycja miała prowadzić do domu.Po paru minutach znalazłyśmy się nad zalewem. GENIUSZ :*. całą powrotną drogę narzekałyśmy,że nam nogi bolą,że jest jeszcze górka do pokonania,że nie mamy siły. Miałyśmy powtórzyć to jeszcze jutro,ale po wjechaniu pod górkę,byłyśmy pewne,że jutro nigdzie nie jedziemy !!! :o
P.S. Czemu na każdym zdjęciu muszę mieć taką dziwną minę?! -,-




kocham te zdjęcie,se Pati śliczna a co *.*




moje krótkie włosy :------((((((







cała mokra :)))

Goodbye, muszę namówić ją na powtórkę :D

piątek, 26 lipca 2013

notka tematyczna: hejterzy

Od pewnego czasu w Internecie roi się od hejterów. Osób, które w jakiś sposób chcą wejść w Twoje życie i je zniszczyć. Kim oni tak naprawdę są? Czy są to ludzie, którzy nienawidzą czy może chcą zwrócić na siebie uwagę?
Ask.fm- to portal do ZADAWANIA PYTAŃ,mylę się? no właśnie,nie. 99% osób z aska najwyraźniej nie umie odróżnić obrazy(hejt) od pytania. Hejtowani użytkownicy- każdy majinne podejście do hejtów. Niektórzy ( najczęściej fejmy ) mają hejty głęboko gdzieś i przerabiają je w żart ( ja tak robię,choć fejmem nie jestem), albo po prostu odpowiadają na nie, piszą,co oni o tym myślą. A inni, bardzo się tym przejmują.
Ktoś napisze,że obrażana osoba jest grubaską,lub jest brzydka etc. to ta osoba może chcieć się zabić lub coś podobnego, a te osoby najczęściej dopiero " wprowadzają się do hejterskiego internetu" albo po prostu nie wiedziały co to ask, i dopiero założyły.  Byłbyś dumny z tego, że ktoś chciał się przez Ciebie zabić lub co gorsza, już to zrobił? Chcesz o tym e szczęściem w oczach opowiadać rodzinie/przyjaciołom/dzieciom? Chciałbyś aby one także kogoś hejtowały? A może sprawi Ci przyjemność wyzywanie Cię, poniżanie przez swoją córkę/syna? Zastanów się kilka razy zanim coś napiszesz, bo jeśli ty nie przejmujesz się hejtami, to nie znaczy, ze ktoś taki jest. Każdy jest inny, nie taki "idealny" ja Ty. Są także ludzie, którzy umierają wewnętrznie po przeczytaniu tej śmiesznie-tragicznej wypowiedzi.
Krótko mówiąc: Hejter jest osobą, która nie ma swojego życia. Chce zawładnąć Twoim i jakoś na nie wpłynąć. Jest niczym pasożyt. Bez ofiary nie potrafi funkcjonować i jeśli widzi, ze na Tobie ten cały wysiłek nie działa lub wyczerpał środki, to przerzuca się na kogoś innego.
Do hejterów: Przeszkadza Ci moja osoba? To nie wchodź na mojego aska, tumblra czy facebooka. Oszczędzisz sobie nerwów i czasu. Znajdź jakiś przyjaciół, ciesz się życiem, a nie godzinami mnie śledzisz tylko po to, by napisać, ze jestem jebnięta i nikt mnie nie lubi, nie ogląda filmików, nie czyta bloga albo do mnie nie pisze. Ktoś w tej chwili też może powiedzieć, że jesteś idiotą/idiotką, bo na 100% nie jesteś ideałem, gdyż każdy człowiek lubi coś innego. Wiem, że coś komuś we mnie się nie podoba, nie jestem pusta. Zdaję sobie z tego sprawę, więc Ty pisząc o mnie różne teksty nie pokazujesz swojej inteligencji.

( zdjęcie: z aska )

chyba dziś PIĄTEK

 Ta,sprawdziłam,dziś piątek,26 lipca. Jak wiecie albo nie wiecie, 5 sierpnia są moje urodziny,
( już wam chyba mówiłam w innym poście ). <--- w tym innym poście pytałam was ( chociaż odpowiedzi nie dostałam jak zwykle ) co lepsze: mp5 czy smartphone. Sama wybrałam:smartphone.
Jeeeeeej,za 9 dni moje urodziny ♥♥♥ Wyczuwam długi post na blogu :3
Dziś dużo zrobiłam kolekcji na polyvorku,bo się nudzę. Postanowiłam,że już mi sie nie chce robić tych kolekcji, bo wolę założyć nowego bloga ( nie,tego nie usunę ) o czym innym. Tylko właśnie zastanawiam się o czym. Myślę o stardollu, bo uwielbiam go, byłyby tam różne darmówki,hot or not, etc. Tylko to jest skomplikowane wszystko. Trzeba pamiętać,kiedy ma być np. hot or not,a kiedy darmówki, i ogólnie, na pewno miałyby być jakieś konkursy, na które bym nie miała czasu,ale byłoby łatwiej,jakby ludzie komentowali go tak jak tu,czyli NIC. Komentarze zmotywują mnie, zobaczycie. Komentarze,dają trochę tego sensu prowadzenia tego bloga. Więc jeśli ktoś to czyta,a nie komentuje ( chociaż nie wiem czy ktoś to czyta,mam nadzieję,że tak ) to proszę o komentowanie. Nie wymuszam ani nic,ale widziałam ile mam wyświetleń, no więc ludzie,helooł.
Chyba zrobię 1 notkę tematyczną, o hejterach :-)))
/ Usieek <3

czwartek, 25 lipca 2013

Moda musi być.

Hejka,brawo dla mnie,2 posty jednego dnia. Tak,nudzę się.
Przyjechała Wiki,ale nie jestem na podwórku bo pozprzeczałam się z dziewczynami,a one siedzą z wiki.
:----c
Kiedyś było inaczej.. kiedyś ten blog nazywał się fashioonandlife, czyli Moda i Życie.
Ale to nie znaczy,że tu mody być nie może.
Postanowiłam,iż czasami będę pamiętała też o modzie!!! :)
Mam też od tego polyvore ; http://usieek.polyvore.com/

tu moje zestawy z polyvora:



mam ich więcej,wzięłam pierwsze lepsze.

CZUJE SIĘ SUPER

Witajcie,nazwa posta to:CZUJE SIĘ SUUPER.  XD
Czemu? No więc tak:
Fejmem nie jestem,wie to każdy,ale chciałam powiedzieć,że sobie normalnie pisze z Tapirem, moją idolką,fejm nr.2 u mnie :3 ( kolejność fejmów u mnie: 1.Kwiat 2.Tapir 3.Poziom,Henzai,Książe na białym koniu )
no paczajcie; a teraz druga rzecz:
jar odpowiedziasmi od: Księciunio hę i Łukaż
(Łukasz Wawrzyniak ,jego drugie konto )






siemaneeeeczko :--------))))))

wtorek, 23 lipca 2013

DOM

Hejka,obiecany post :)
Mama rano do mnie dzwoni : pakuj się tata już jedzie. Ja skaczę po łóżku dosłownie, bo byłam tam około 2 tygodnie i mi wcale już się tam siedzieć nie chciało.
A więc teraz już jestem w domu,z kochanym bardzo szybkim internetem,przyjaciółmi,rodziną,tsaa.
nie wiem co mam dalej napisać, może to, że się nudzę i wybieram po między tym a tym, chodzi o to,że za 2 tygodnie są moje urodziny. Na Allegro " wynalazłam " mp5 ( który mi się podoba bardzo ) i SmartPhone ( który mi się podoba bardzo ).
MP5:http://allegro.pl/4gb-odtwarzacz-mp5-mp4-mp3-lcd-3-ladowarka-m44-i3415956175.html
SMARTPHONE:http://allegro.pl/smartphone-f8-2xsim-dotykowe-3-2-lcd-plmenu-t22-i3406713918.html
Wiem,że za bardzo wymyślam,tak tak tak. Kiedyś wybierałam już co chcę dostać,masakra ze mnie XD
ale teraz na oku mam te oto dwa cudeńka. smartphone - 8 dni do końca, a mp5 - 28 dni do końca.
Więc muszę szybko się zdecydować. Ogólnie to nie mam pojęcia czy ktoś czyta tego bloga, proszę, jeśli ktoś go czyta,to dajcie znać lub komentarz :P To głupie,ale staram się bardzo długo o przynajmniej jeden jedyny komentarz. A mam około 1000 wyświetleń,więc chyba ktoś go odwiedził -,-'.
Z góry thanks very very much. ♥

poniedziałek, 22 lipca 2013

Przez 2 dni .

Hejka,dawno mnie tu nie było,wiem o tym. Ale mówię,że przynajmniej codziennie jestem na asku: 
http://ask.fm/Usieek, i na fb : https://www.facebook.com/asia.rawinis , proszę pytać i zapraszać ;)


 Wczoraj,ah,kocham. Festyn w Wiżajnach. Pojechałam na niego o 15 około z dziadkiem i Anią.Byliśmy tam 2 godziny. Było gorąco ostro,ależ trudno :D . a co było najlepsze? Ja sb stoję i się rozglądam, a tu Olcia podchodzi i : heja Asia. Ona po prsotu to powiedziała i stała. Ja " naskoczyłam" na nią , pprzytulałam ją z 5 minut XD . Potem jeszcze ogarnęłam w końcu,że ona tu na pawdę jest. Jak ja straaasznie za nią teskiłam ♥♥♥
A teraz trochę żałosności: HEJTY HEJTY HEJTY 0,0/ Przerastają mnie anonimowe hejciki. Podejrzewam parę osób,i zapewne się nie mylę.

Kocham was :*:*:*:*:*:*:*:*:*
P.S. Może jutro też będę,czas i babcia pokaże :D

piątek, 19 lipca 2013

LOL ♥

Hejka. Znowu jestem u babci,zajesuper. XD Tym razem z Anką.Z nią co 5 minut się śmieje z niczego.z tego śmiechu nie mam na nic siły :D Nie dawno oglądałyśmy film pt. Lol.
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Lolę (Miley Cyrus) zostawia chłopak. Nie tracąc czasu, dziewczyna angażuje się w związek z jego najlepszym przyjacielem. Lola zaczyna mieć coraz większe problemy, eksperymentuje z narkotykami, pociąga ją seks, jednocześnie nie może porozumieć się z samotnie wychowującą ją matką, Anne (Demi Moore).

A o to moje ciasteczko z filmu ( "przyjaciel" Loli ) 

Ależ go kocham ♥

środa, 17 lipca 2013

Ciepełko powraca ^_^

Heja.Dziś jest bardzo ciepłoo ♥ znów jestem u babci.Tak.Ale tym razem z Wiolą. Jadę dziś z nią 16 km w dwie strony do Wiżajn. Extra XD  Trzeba pracować na takie nóżki jak ma Tapir *_____*
hahahahhahahahhahaha ale dziś najlepsze było , jak siedziałam na 6obcy i wkręcałam ludzi,że jestem one direction :D Pisałam po angielsku z tłumacza XDDD Kocham to robić ♥ Ja nie wierzę,że ludzie w to wierzą.
kocham go ♥
wpiszcie na yt. biegnijmy dawid kiatkowski. Zakochacie się ♥

piątek, 12 lipca 2013

akcje,strony,one direction.

Witajcie, dzisiaj notka o One Direction. Nie będę już pisała kim oni są etc.
Chcę powiadomić wszystkich, iż 23 lipca minie 3 rocznica powstania brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction. Jesli są tu jakieś Directioner, to proszę, aby to przeczytały,bo dużo Directioner prowadzące różne blogi i strony na facebooku, dążą do tego,aby dowiedziały się o tym przynajmniej 1/4 Directioners z Polski.
więc tak : Co wy na to aby 23 lipca , w rocznicę powstania zespołu 1D, każda Directioners robiła to co oni
zazwyczaj... np :
1. Nie jadła łyżką. ( jak Liam )
2. Przeglądała się w każdym lusterku. ( jak
Zayn )
3. Jadła bardzo, bardzo dużo. ( jak Nialler )
4. Była lekko zboczona xD ( jak Hazza )
5. Chodziła bez skarpetek. ( jak Lou )
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony
kolor każdego z 1D.
Chłopcy mają jeszcze więcej, dziwacznych,
zwariowanych i śmiesznych nawyków, które
możemy robić 23.07 dla pokazania wszystkim ( w
tym 1D ) że my,Directionerki pamiętamy o rocznicy.

via. Facebook .



  Teraz głośno jest o akcji na tt : https://twitter.com/search?q=%23WeNeedNiallsVoice
chodzi o to,że niby wyłączyli na koncercie Niallerowi mikrofon,aby Harry śpiewał.
Przec niecałą godzinę załamywałam się wraz z innymi Directioners, gdy doszły takie info:

To nie prawda, że mikrofon Nialla został wyciszony podczas piosenki “Little Things". Sprzęt ma prawo zawieść, to normalne. Gdy kogoś mikrofon przestaje działać, chłopcy oddają swój na dany fragment piosenki.
David (inżynier dźwięku) napisał na Twitterze:
"Mikrofon Nialla łączy się z transmiterem radiowym. Niall usiadł na transmiterze i przestał działać."
Nie prawdą jest też to, że Niall płakał. Plotki mówiące, że któryś z chłopców płakał na koncercie, są nieprawdziwe. Chłopcy nie mają powodu aby płakać na koncertach, wnioskując po ich tweetach, są zawsze bardzo podekscytowani, a oglądając filmiki można wywnioskować, że mają sporo frajdy. Jeśli zauważacie na jakiś gifach/zdjęciach, że oczy chłopców są mokre - jest to spowodowane sztucznym dymem, który służy jako efekt podczas koncertu. Chłopcy często też występują na arenach gdzie jest bardzo gorąco.
Co wy na to?
 Ja wierzę, bo ta informacja została dodana prawie na każdej grupie na fejsie.

Proszę o lajki :3

I jeszcze coś: Ludzie!!!!!! A szczególnie zwracam się tu do Directioners!!!!!!
Słuchajcie, bo to mnie bardzo denerwuje. To, że Harry jest liderem zespołu,to nie oznacza,że reszta jest gorsza. Nie, wszyscy są tacy sami,czyli świetni,jedyni w swoim rodzaju. Tak,macie prawo mieć swoich wybrańców,ale przy tym nie odpychajcie reszty na bok! Pamiętajcie,że Directioner jest przy CAŁYM zespole,wspiera wszystkich,a nie tylko jednego. Jak już może wiecie,moim idolem z zespołu jest Niall Horan, ale kocham też całą resztę. Niektórzy Liama stawiają na samym końcu, nie wiem dlaczego. Napiszę tu najczęstrzą kolejkę " fajności " - 1.Harry 2. Zayn 3.Niall 4. Louis 5. Liam. 
jeśli Directioner tak uważa, to powinna się tego wstydzić. Znalazłam kiedyś takiego gifa, że fanki przytulają się i robią zdjęcia z Harrym,Louisem,Niallem i Zaynem,a Liaś stoi gdzieś obok sam .
i opis : prawdziwe directioners -,-


czwartek, 11 lipca 2013

Najlepszy miesiąc roku 2013.

Jaki dla mnie jest najlepszy miesiąc 2013 roku?

SIERPIEŃ ♥


wady: 

1. Niedługo kończą się wakacje :c

zalety:

1. This is Us ( 1D in 3D ) Film o One Direction. Premiera w Polsce - 30 Sierpnia

2. Moje urodziny - 5 sierpień


 Na pewno znajdzie się jeszcze wiele innych wad i zalet, ale te są takie no, podstawowe.

środa, 10 lipca 2013

Czekanie na mamę.

jest za 15 północ,super. Ja czekam na mamę,bo siostra poszła spać,a muszę mamie otworzyć.
I się nudzę troszkę. Mama powinna wrócić gdzieś za 20 minut.Niby krótko,ale będzie mijało to strasznie długo,bo się nudzę. Dziś miała być notka o stronach internetowych,ale nie zdążyłam,więc będzie teraz :

  Co sądze o niektórych stronach internetowych?

Facebook: Portal do czatowania, wstawiania,lajkowania,komentowania zdjęć etc.
Niektórzy myślą,że facebook to portal,gdzie wstawia się słit focie, które mnie denerwują.
Moja znajoma ma około 300 foci kamerkowych ,a najgorsze jest to, że wszystkie są bardzo podobne.
Taki tapir ma ich chyba z 400. ja bym tak nie mogła.

ask: Strona do zadawania pytań i odpowiadania na nie.Niektórzy używają go do pokazywania swojej ludzkiej głupoty w odpowiedziach lub anonimowych pytaniach.  Większość ludzi zamiast pytań " zadają " zdania twierdzące lub rozkazujące, typu " daj jakieś zdjęcie" , " mam taką samą bluzkę " .

Youtube: Strona do oglądania i wstawiania różnych filmików. Nie mam nic do youtube.

moja opinia.


za 5 24, idę budzić Wiolę . o__0

Dlaczego ludzie kłamią?

Życie byłoby straszne, gdyby ludzie nigdy nie kłamali. Wyobraź sobie pogrzeb, na którym każdy jest szczery, albo całkowicie szczerą rozmowę z teściowej ze znienawidzonym zięciem. Jak musiała by się poczuć córka? Gdybyśmy nie kłamali, bylibyśmy okrutni.
Oczywiście, istnieją również kłamstwa niepotrzebne. Od pewnego kłamcy dowiedziałam się, że kłamie, bo "inaczej jest nudno, nieciekawie". To nie jest zbyt dobre. Jednak kłamstwo jest często lepszym wyjściem, niż mówienie prawdy. Zazwyczaj jest to również łatwiejsze wyjście, dlatego z niego korzystamy.
Po skłamaniu ciężko jest przeprosić, bo większość ludzi nie lubi przyznawać się do winy.
Większość niepotrzebnych kłamstw jest świadoma, ale te codzienne, małe półprawdy wypowiadamy często nawet odruchowo. Ile osób mówi "Taki mi przykro." wcale tak nie myśląc?
Szczerze mówiąc, kłamstwo nie jest takie złe. Ludzi, którzy nigdy nie kłamią często nazywamy chamami, egoistami. Kłamanie jest częścią naszego człowieczeństwa.

Ludzie kłamią, ponieważ boją się ;co inna osoba pomyśli o rzeczywistości;. A ciężko im przeprosić, dlatego, że wstydzą się jeszcze bardziej, niż w momencie kłamania tego co... napisałam wyżej. Oczywiście, ze ludzie kłamią świadomie, gdyby kłamaliby nieświadomie wtedy nie wiedzieliby w ogóle o czym mówią.



poniedziałek, 8 lipca 2013

błękitne końcówki

Dziś będę malowała końcówki bibułą na błękitny. Ma wyjść tak:
ale znając życie tak nie wyjdzie ( smuteczek ) :(. Od wczoraj ( godz. 22 ) jestem w końcu w domciu.
Dziś idę z Natalą gdzieś pochodzić,jeszcze muszę ją namówić żeby wyszła,bo jeszcze się nie umówiłyśmy.

niedziela, 7 lipca 2013

KONKURS

hej hej hej hej ;) :*
tu macie moje polyvore ; http://usieek.polyvore.com/
KONKURS!!!!!!!!!!!!
  • tworzycie stylizację na http://www.polyvore.com/
  • wysyłacie ją na mój mail: asia.rawinis@onet.pl
  1. Konkurs trwa od 8 lipca do 1 sierpnia 2013 r.( do godziny 24:00 )
  2. W mailu podajcie mi swoje imię i miasto, w którym mieszkacie, np. Kasia, Warszawa. W temacie: Konkurs. 
  3. Możecie wysłać TYLKO JEDNĄ stylizację (link do stylizacji).
  4. Ogłoszenie wyników konkursy nastąpi 3 sierpnia 2013 r.
  5. Jest tylko 1 miejsce, nie ma 2, 3 i wyróżnień. 
  6. Udział w konkursie może wziąć każdy. Bez względu na wiek, płeć etc.


Nagrody:
  • Dodanie stylizacji na moim blogu.
  • Podanie linków do stron, które ta osoba posiada, np. ask, photoblog na moim blogu.
  • 100 like'ów na ask.fm
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania piszcie do mnie na moim Facebooku: https://www.facebook.com/asia.rawinis

Życzę powodzenia :)

piątek, 5 lipca 2013

wielkie zmiany na blogu ;3

Hejka.Jak zauważyliście, są duże zmiany wyglądzie na blogu.Długo nad nimi siedziałam, i widać rezultaty.
 Dziś.gorąco jak zawszee *o*. Pisałam z Hubertem, kolegą,który jest w Niemczech. U niego +35 stopni,masakra.Dziś chciałam pokazać wam naszyjnik,który mi się bardzo podoba i który mam.
Kiedyś zawsze o takim marzyłam,ale go mam i specjalnie się nim nie jaram. Po prostu chciałam się
" pochwalić" XD. Pozdrawiam przy tym wszystkie anty-fanki 1D, które ich obrażają nawet ich nie znając.
Tak dla wiadomości;
One Direction:brytyjsko-irlandzki boysband. W jego skład wchodzą Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan. W VII brytyjskiej edycji programu X Factor zajęli trzecie miejsce. Grupa podpisała kontrakt z wytwórnią Syco Music.
Debiutancki singiel One Direction "What Makes You Beautiful" został wydany 11 sierpnia 2011 roku. Singiel zadebiutował na UK Singles Chart jako numer pierwszy 18 września 2011 roku i stał się najszybciej sprzedającym się singlem roku ze sprzedanymi 153 965 kopiami. Ich drugi singiel "Gotta Be You" wyszedł 13 listopada 2011 roku i zajął miejsce trzecie. Ich debiutancki album Up All Night miał premierę 21 listopada. Album znalazł się na drugim miejscu UK Albums Chart ze sprzedanymi 138 631 kopiami. Album ten stał się najszybciej sprzedającym się albumem na UK Albums Chart w 2011 roku. Zostało sprzedanych 369.382 egzemplarzy w pierwsze cztery tygodnie po premierze. 'Up All Night' stał się najszybciej sprzedającym debiutanckim albumem w Wielkiej Brytanii w 2011 roku. W dniu 16 grudnia okazało się, że album został 27 najlepiej sprzedającym się albumem 2011 roku w ciągu trzech tygodni sprzedaży.

P.S. Oni w wieku 18-21 lat osiągneli więcej, niż ty osiągniesz przez całe życie,amen :)



czwartek, 4 lipca 2013

4 lipiec

Miałam na prawdę bardzo wielką nadzieję, że w wakacje,u babci będę miała dużo czasu,aby pisać notki.
Niestety,dopiero o 16 jestem wolna, bo pomagam babci, a o 16 to gorąco jest strasznie i idę do wody.
PRZEPRASZAM BAARDZO MOCNO,wybaczycie? :) Mam nadzieję, że tak, a teraz przejdźmy do dzisiaj.
 ciepło bardzo,upalnie wręcz *_*. Iza dzisiaj pojechała do domu,szkoda.Ja jadę w sobotę.Szczerze,mogłabym pojechać nawet i dziś, bo strasznie gorąco, wiem , że w mieście byłoby gorej, no ale tam to są przyjaciółki,koleżanki,znajomi. A tu tylko Kasię mam. Trzeba troszeczkę się ogarnąć z tymi notkami, niby się nudzę,a nie mam czasu ich pisać. Więc tak:Przed obiadem 2 godziny nad jeziorkiem,ahh ♥.
Po obiedzie do kasi, byłam tam 3 godziny,już nie będę opisywała , ale było bardzo super ;3.
no i teraz piszę.
Czekam na odpowiedzi na asku od chyba 3 osób; Poziom,i jakichś 2 chłopaków,jeden ma taką dłuugą grzywę :------/
Do jutra ( chyba ;/ ) ♥

poniedziałek, 1 lipca 2013

1 lipiec *,*

Już lipiec, to tak szybko zleciało ♥
Dziś byłam u Kasi.Było super *,* Skakałyśmy na trampolinie,jadłyśmy czereśnie,sernik i jagody,grałyśmy w twistera i monopoly,bawiłyśmy się w szkołę i kręciłyśmy hula hop . faza była ;)
Dzisiaj ma przyjechać Iza, Albo już jest,albo jeszcze przyjedzie.Wolałabym , żeby już była,bo wieje nudą.
Krótka notka. Jak coś się jeszcze zdarzy,to napiszę ;)