czwartek, 29 sierpnia 2013
wtorek, 27 sierpnia 2013
niecne plany :>
Dodałam post około 2 minuty temu,ale to ważne :D
Chcę mieć jeszcze jeden blog, tyle że o czymś innym.
No nie wiem, może prowadzić go z kimś, albo sama, np. o modzie, stardoll, o czymkolwiek . A może by tak o One Direction ? . Nieee, bo sama czytam bloga polskiego o 1D takiego oficjalnego. Może wy macie jakieś pomysły o czym mogę wam pisać ?
PISZCIEE PISZCIE PISZCIE KOMENTY :)
Chcę mieć jeszcze jeden blog, tyle że o czymś innym.
No nie wiem, może prowadzić go z kimś, albo sama, np. o modzie, stardoll, o czymkolwiek . A może by tak o One Direction ? . Nieee, bo sama czytam bloga polskiego o 1D takiego oficjalnego. Może wy macie jakieś pomysły o czym mogę wam pisać ?
PISZCIEE PISZCIE PISZCIE KOMENTY :)
♥
Siemka, chciałam się pochwalić moją bluzą,ta,nadal nie mam zdj ;c . Już w domu od paru dni xd.
I jeszcze getrami w moro *_________* .
Okay,u mnie spoczko, wszystko jest dobrze, hajs się nie zgadza ;ccc , zaraz do szkoły, ale nie wszystko idealnie :D .
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
I jeszcze getrami w moro *_________* .
Okay,u mnie spoczko, wszystko jest dobrze, hajs się nie zgadza ;ccc , zaraz do szkoły, ale nie wszystko idealnie :D .
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
niedziela, 25 sierpnia 2013
piątek, 23 sierpnia 2013
SWAG i Teledysk
Hejka, tak , jaram się bluzą którą kupiła mi moja najcudowniejsza siostra, oto ta bluza ( i wiem,zę obrazek z google,ale jestem u babci i nie mam jej ze sobą ) :
obiecuję wam jakieś zdjęcia w niej,jak wrócę :).
CZY ONA NIE JEST PIĘKNA?! *_*
Oczywiście,że jest. <3
Dziś premiera teldeysku do biegnijmy kwiata . Super jest teledysk *_* <3
replay,replay,replay,replay! :)
a do tego wszystkiego,dziś naleśniki na obiad, to w ogóle RAJ
poniedziałek, 19 sierpnia 2013
SZALONE,This Is Us
Siemka, mam już 1200 wyświetleń, dziękuje wam bardzo :* . Dziękuję za to,że chce wam się czytać te durne posty, w których piszę rzeczy dziwne, tak, o moim życiu :D .
No i jeszcze coś, postanowiłam,że outfity nie będą codziennie,tylko będą wtedy,gdy będe miała możliwość je wam pokazać na zdjęciu lub filmiku.
KURDE,mogłam jechać do babci, tam wujek ma kamerkę, łeeee :c
Ja głupiaaaa, dopiero dowiedziałam się,że this is us będzie w suwałkach . masakrejszyn.
To dodałam na polish directioners:
LUDZIE!!!
WŁASNIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ,ŻE THIS IS US BĘDZIE W SUWAŁKACH ♥♥♥
JAKBYŚCIE ZE MNĄ MIESZKALI,WIDZIELIBYŚCIE CO JA ROBIŁAM :OOO
SKAKAŁAM PO ŁÓŻKU,KRZYCZAŁAM Z RADOŚCI,SERIO ♥♥
ZGON ZGON ZGON ZGON *__________*
Komentarz Natalki :
Dopiero się dowiedziałaś? o.o ja to wiem odkąd ogłosili film. Seeeeerio, jest z czego skakać po łóżku ;d
Komentarz mój :
No,a ja gdzieś przeczytałam ,że w suwałkach nie ma,a potem ogarnęłam,że to chodzi o multikino a nie o cinema lumiere, GENIUS XD
Własnie, okej, jeszcze gif na dziś:
<3<3<3<3
W KOŃCU GO ZNALAZŁAM,JEEEE *_*
No i jeszcze coś, postanowiłam,że outfity nie będą codziennie,tylko będą wtedy,gdy będe miała możliwość je wam pokazać na zdjęciu lub filmiku.
KURDE,mogłam jechać do babci, tam wujek ma kamerkę, łeeee :c
Ja głupiaaaa, dopiero dowiedziałam się,że this is us będzie w suwałkach . masakrejszyn.
To dodałam na polish directioners:
LUDZIE!!!
WŁASNIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ,ŻE THIS IS US BĘDZIE W SUWAŁKACH ♥♥♥
JAKBYŚCIE ZE MNĄ MIESZKALI,WIDZIELIBYŚCIE CO JA ROBIŁAM :OOO
SKAKAŁAM PO ŁÓŻKU,KRZYCZAŁAM Z RADOŚCI,SERIO ♥♥
ZGON ZGON ZGON ZGON *__________*
Komentarz Natalki :
Dopiero się dowiedziałaś? o.o ja to wiem odkąd ogłosili film. Seeeeerio, jest z czego skakać po łóżku ;d
Komentarz mój :
No,a ja gdzieś przeczytałam ,że w suwałkach nie ma,a potem ogarnęłam,że to chodzi o multikino a nie o cinema lumiere, GENIUS XD
Własnie, okej, jeszcze gif na dziś:
<3<3<3<3
W KOŃCU GO ZNALAZŁAM,JEEEE *_*
sobota, 17 sierpnia 2013
Outfit i dzień
siema, dziś byłam z Olą na kaczym, a potem z Martyną obok SOK-u .
Outfit:
Bluzka z jakimś stworkiem - butik,20 zł
Spodenki krótkie miętowe- sklep nieznany, firma DNM czy jakoś tak ;d
klapki i trochę trampki miętowe.
włosy rozpuszczone.
KW :3
Outfit:
Bluzka z jakimś stworkiem - butik,20 zł
Spodenki krótkie miętowe- sklep nieznany, firma DNM czy jakoś tak ;d
klapki i trochę trampki miętowe.
włosy rozpuszczone.
KW :3
piątek, 16 sierpnia 2013
hello school :---c
Cześć, już za dokładnie 18 dni ( z dniem dzisiejszym ) początek roku szkolnego, szkoda. W sumie, to dopiero niedawno poczułam wakacje, ale poczułam je bardzo delikatnie.
Pokaże wam teraz pare stylizacji szkolnych, plecak,który bardzo mi się podoba,makijaż do szkoły,fryzury etc.
Plecak :
Pokaże wam teraz pare stylizacji szkolnych, plecak,który bardzo mi się podoba,makijaż do szkoły,fryzury etc.
Plecak :
oczywiście wszystkie wzory są ładne,ale ten akurat mi się bardzo podoba.
Kosztuje około 100 zł , niestety w tym roku go nie kupiłam,może za rok.
Stylizacje zrobione przeze mnie na polyvore : ( szkolne )
makijaż ( też na polyvore,niestety tylko jeden )
+takie tam dotyczące mnie.
małe zmiany
Wczoraj trochę zmieniłam wygląd bloga- mam nagłówek z Laną Del Rey ( kocham ♥ ) , licznik, rybki,które podążają za kursorem . To chyba już wszystko. Najbardziej przyda mi się licznik, bo niektórzy myśleli,że ja kłamię,że mam tyle wyświetleń. No to teraz już wiedzą,pozdro ;3. Moje najnowsze zdjęcie , komórkowe ;d
trochę dziwnie wyszłam,ale jest XD
Postanowiłam,że codziennie będę dodawała notkę. Nie musi być długa,ale przynajmniej ma być outfit.
Dzisiejszy outfit
ta bluzka ;
krótkie spodenki fioletowe
kok
poniedziałek, 5 sierpnia 2013
Siema plaza
Cześć,dzisiaj obchodzę urodziny. Tak,myślałam,że będą o wiele fajniejsze. A tu akurat pada deszcz,jest zimno,siedzę w domu, a Magda nie może iść ze mną na pizze i do plazy. Trochę jak normalny dzień,tyle,że z prezentami. Wieczorem na asku napiszę co dostałam,bo jeszcze ma chrzestna przyjechać . :D
Mama ma na 16 do pracy,to ona mnie podwiezie pod tesco, zajde zobaczyć plecak do szkoły, i do butiku.
Potem do plazy pójdę,SAMA :C. Nie wierzę,że w zwykły dzień to każdy chce iść ze mną do plazy itp. a dziś,w dniu dla mnie bardzo ważnym,zostawiają mnie ... No trudno,przynajmiej nie będą marudzić,że za długo wybieram to,co mam kupić :D.
Mama ma na 16 do pracy,to ona mnie podwiezie pod tesco, zajde zobaczyć plecak do szkoły, i do butiku.
Potem do plazy pójdę,SAMA :C. Nie wierzę,że w zwykły dzień to każdy chce iść ze mną do plazy itp. a dziś,w dniu dla mnie bardzo ważnym,zostawiają mnie ... No trudno,przynajmiej nie będą marudzić,że za długo wybieram to,co mam kupić :D.
niedziela, 4 sierpnia 2013
Never Say Never
Siemka, postów już dawno nie było , wiem. Tym razem to nie dlatego,że nie mam czasu. Po prostu nic ciekawego się nie działo. A po co mam pisać 2-zdaniową notkę codziennie?
Lepiej już od czasu do czasu, ale trochę dłuższą. Dzisiaj byłam u Magdy ( tak,pogodzone ) a u niej była Ola,jej siostra cioteczna. HAHAHHASLSHDFLSHGFVJKLERHYGFJKERGHDFKUEWR siostrzyczki <3 . Kocham :3. Oglądałyśmy never say never ♥♥♥ . Uwielbiam :3 . Ale tak połowę oglądnęłyśmy,o 18 poszłam do domciu. Zjadłam obiado-kolację i włączyłam komputer XD. Jutro o 13 idę z Magdą na pizze, a potem do plazy. Notha powinna być, paa.
Lepiej już od czasu do czasu, ale trochę dłuższą. Dzisiaj byłam u Magdy ( tak,pogodzone ) a u niej była Ola,jej siostra cioteczna. HAHAHHASLSHDFLSHGFVJKLERHYGFJKERGHDFKUEWR siostrzyczki <3 . Kocham :3. Oglądałyśmy never say never ♥♥♥ . Uwielbiam :3 . Ale tak połowę oglądnęłyśmy,o 18 poszłam do domciu. Zjadłam obiado-kolację i włączyłam komputer XD. Jutro o 13 idę z Magdą na pizze, a potem do plazy. Notha powinna być, paa.
Subskrybuj:
Posty (Atom)








.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

