piątek, 18 października 2013

Buty

BUTY.
Rodzajów butów jest mnóstwo:trampki,japonki,klapki,sandały,kozaki,koturny i tak dalej.
Mi od pewnego czasu podobają się creppersy, choć nielicznym osobom się one podobają.Większość ludzi uważa, że to są buty dla jakichś punków czy coś takiego. No chyba nie, moja znajoma ma creepersy, a jest taką szarą myszką, nosi okulary, taka skromna jest. Ostatnio szukałam chociaż jednej pary jakichś w miare ładnych chanelków, i jakoś żadnej nie mogę znaleźć. Nie podobają mi się. Teraz jest taki jar na air maxy, chociaż tak na prawdę są to buty do biegania, a większość ludzi nosi je po prostu dla szpanu .
Modne teraz są też conversy i vansy, w życiu widziałam tyle beznadziejnych podrób conversów, że to po prostu jest szok . Zamiast all ( gwiazdka ) star tam z tyłu, to było love ( serce ) star coś takiego. Żałosne .
Vansów też jest dużo podrób, ale widziałam tylko jedną , nie pamiętam jak tam już było .


A wiec dobra . Jak wiecie, jest zaraz zima. Ja szukam sobie jakichś butów właśnie na zimę. Na oku mam takie:
deichmann, 139,00 zł.
Są ładne, ale ja bardziej wolę takie czarne, i może z ćwiekami.

Podobają mi się też takie:
są wygodne .
może inny kolor, taki też jest spoko.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz