niedziela, 24 listopada 2013

#podsumowanie #weekendu

Tak, mogę powiedzieć, że to był mój najgorzy weekend. Calutki weekend przesiedziany w domu, a konktetniej : całą sobotę siedziałam na asku, pytania, odpowiedzi,lajkowanie, dawno już tam nie byłam :D.
Potem od 20 do 23 ( to było do 3 rano ale chciało mi sie spac c: ) oglądałam na youtube 1DDAY i tweetowałam co 5 sekund o tym ale mniejsza ;D
Zobaczcie jaki spam narobiłam:https://twitter.com/Usieek_1D xddddd NIE WNIKAJCIE >.<
 z moim humorkiem bywa różnie,raz wszystko się wali, a raz mam wiele powodów do uśmiechu c:
dzisiaj w połowie tak a w połowie tak. Byłam z Nati w kościele, gdzie jarałyśmy się Maciusiem, ojejku , słodziak <3 Potem wróciłam do domu, oglądałam coś tam, zjadłam obiad, przepisałam lekcje z neta, i teraz pisze ;D
JUTRO PONIEDZIAŁEK, NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :C
Na mikołajki dostanę najprawdopodobniej czapkę krasnal z napisem " HI MOM " *u*
Macie jakąś czapkę krasnal z napisem albo bez ?
Piszcie :)                                       GUMIŚ ZADAŁ MI PYTANIE HUHU <3
jaram się, taaag xD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz