Nienawidzę mojego kompa, bo czasem przez pare dni wyświetlają się jakieś reklamy przez które nie mogę pisać notek, przepraszam was kochani, jak będzie możliwość to będę pisała jak najczęściej.
Jest wszystko coraz lepiej, wszystko się układa. Dziś zmieniłam zdjęcie nagłówkowe i mam nadzieje, że jest ok :) Jutro jeśli wszystko wyjdzie to zrobie notke tematyczną :***
Jutro WOŚP, trzeba się z kimś zabrać, a więc teraz wszystkich pytam hahahahahahahahaha ♥
AAA właśnie, nie opowiadałam o sylwestrze. No a więc tak:
Byłam u Naci z Zuzą na noc (: Przyszłyśmy o 18 . Zuzy w ogóle nie znałam a teraz już ok ;3. Najpierw siedziałyśmy i gadałyśmy o wszystkim, potem Nati tak: SYLWESTER BEZ OGRANICZEŃ,pijemy picolo o 18 xD (miałyśmy 4 picolo ). No i wipiłyśmy, potem sikałyśmy ze śmiechu bo oglądałysmy różne filmiki na yt, ja spadłam z kanapy hahahha XD. Kręciłyśmy filmik na aska, i było za 3 minuty 24, a więc sprintem nałożyłyśmy kurtki i buty, wzięłyśmy sztuczne ognie i piccolo i wyszłyśmy na balkon popatrzeć na te fajerwerki, jeju, było cudownie <3 Poszłyśmy położyć się o 3, 2 godziny się śmiałyśmy i bawiłyśmy się z piesełkiem Nati hahha, no i o 5 jakimś cudem zasnęłyśmy. wstałyśmy o 11. ( - :
xoxo


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz