poniedziałek, 27 stycznia 2014

ferie

Jestem u babci, pisze notkę bo nikogo nie ma w domu ;)
Są ferie, których w ogóle nie chcę,tak, chyba zwariowałam, ale mniejsza. Nie chcę ich, wolę iść do szkoły, żeby spędzać czas z przyjaciółmi. Te ferie będą nudne, lecz ich 2 tydzień spędzam cały z Magdą, nawet już zaplanowała co w dany dzień robimy hahaha <3 Będę oglądała M jak Miłość ♥ ♥ ♥ 
 Czytam sobie Oli bloga, jest cudowny, polecam ------>http://niepoprawniealejednak.blogspot.com/
*.*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz