Są ferie, których w ogóle nie chcę,tak, chyba zwariowałam, ale mniejsza. Nie chcę ich, wolę iść do szkoły, żeby spędzać czas z przyjaciółmi. Te ferie będą nudne, lecz ich 2 tydzień spędzam cały z Magdą, nawet już zaplanowała co w dany dzień robimy hahaha <3 Będę oglądała M jak Miłość ♥ ♥ ♥
Czytam sobie Oli bloga, jest cudowny, polecam ------>http:// niepoprawniealejednak.blogspot. com/
*.*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz