Hejka kochani 8)
Dzisiaj było w sumie oki przez cały dzień, nie ma co opowiadać.
Patrycji przez pare dni nie ma w szkole, nie pisze, nie dzwoni,
nie daje znaku życia. Martwię się trochę o nią : cc .
Hmm...
No więc, przejdę do tematu notki :)
Podam wam pare fandomów, które znam.
Directioner (ONE DIRECTION)
-Belieber (JUSTIN BIEBER)
-Selenator (SELENA GOMEZ)
-Lanatic (LANA DEL REY)
-Animal (KE$HA)
-Lovatic (DEMI LOVATO)
-Swiftie (TAYLOR SWIFT)
-DeeMonster (DANIELLA MONET)
-JArmy (JAMES ARTHUR)
-LittleMonster (LADY GAGA)
-Brat (CHER LLOYD)
-Barbz (NICKY MINAJ)
-Arianator (ARIANA GRANDE)
-Smiler (MILEY CYRUS)
-Prisoner / TWFanmily (THE WANTED)
-Rihanna-Navy (RIHANNA)
-Twighlen (ZMIERZCH)
-Robstern (ROBERT PATTINSON)
-SharkFaceGang (MACKLEMORE & RYAN LEWIS)
-LittleBlackStar (AVRIL LAVINGNE)
-Mixer (LITTLE MIX)
-Birdier (BIRDIE)
-Rusher (BIG TIME RUSH)
-KatyCat (KATY PERRY)
-Saszanator (SASZAN SYGITOWICZ)
-MoonWalkers (MICHAEL JACKSON)
-Parawhore (PARAMORE)
-Tributes (IGRZYSKA ŚMIERCI)
-Stans (EMINEM)
-Idiot (GREENDAY)
-ShakiFans (SHAKIRA)
-Nelstar (NELLY FURDADO)
-HonLover (HONEY)
-Kwiatonator (DAWID KWIATKOWSKI)
-Tinitas (MARTINA STOESSEL)
-V-Lover (VIOLETTA)
-Vampette (THE VAMPS)
-Jorgistas (JORGE BLANCO)
Nie są to wszystkie fandomy, tylko jak już wspomniałam, to są te, co znam :)
Ja osobiście należę do 3 fandomów.
DIRECTIONERS- nie są za bardzo zaangażowane w bycie w tym fandomie, na grupach nic się nie dzieje,są najczęściej hejtowane.
BELIEBERS- są ze sobą bardzo zżyte, na grupach strasznie dużo się dzieje ( mam co sekunde powiadomienia, matko ) , ale jest dużo niepotrzebnych spin i awantur.
SMILERS- ten fandom też jest hejtowany z powodu zachowania Miley. HEJTUJECIE JĄ, BO CO? BO POKAZUJE SWOJE PIĘKNE CIAŁO?
To będzie tyle.
Będzie notka może jutro, jeśli się uda :c
XOXO

Też jestem Directioner (nic się tam nie dzieje)
OdpowiedzUsuńBelieber to jest chyba największa rodzina tak samo ja Kwiatonator
<3