sobota, 29 marca 2014

żule spod SOK-u z Pati ♥

 Dzisiaj sobota, mmm. Było tak cieplusio, ajsijwidkhd.
Byłam z Julą na podwórku, potem wyszłam z Pati.
Chodziłyśmy po Witosa, i poszłyśmy do SOK-u ( Suwalski Ośrodek Kultury ).
Usiadłyśmy pod ścianą i jak Pati to powiedziała " jesteśmy żulami spod Sok-u ". Ah, te mądrości Pati :*
Stałyśmy na światłach 10 minut, bo nie chciało się zielone zapalić. Więc przeszłyśmy na czerwonym. ŻYCIE NA KRAWĘDZI xd.
A na koniec najlepiej; śledziłyśmy tatę naszej koleżanki XD
I się nie dowiedział, że był śledzony przez 2 wariatki XD
Biedny człowiek ;____;
A tu zdjęcie z Pati, kocham <3
( to co że stare)

KC ♥


xoxo


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz