Wieczorem pisałam sobie z Nati i Zuzą ♥ MMMMMMM plany na sylwestra mam, hihihihi.
A więc tak: Ja,Nati,Zuza,dom Naci,dużo picolo :3 Dzisiaj sobie siedze na lapku wujka, i zepsułam go , a potem magicznie go naprawiłam, MAGIA :)
Mała Asia sobie :) hahahhahaha
WUJEK MA TYLE MOICH ZDJĘĆ Z DZIECIŃSTWA A JA NIC NIEWIEM :O

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz