sobota, 28 grudnia 2013

CRAZY DAY

Hejka :) Dzisiaj taki normalny dzień był w sumie. Miałam dziś przyjechać do domu, ale oczywiście nie, jutro raczej już będę w Suwałkach :3. JEJU SPOTKAM SIĘ W KOŃCU Z NATI JEJKU KFJHGKJFH *.*
Wieczorem pisałam sobie z Nati i Zuzą ♥ MMMMMMM plany na sylwestra mam, hihihihi.
A więc tak: Ja,Nati,Zuza,dom Naci,dużo picolo :3 Dzisiaj sobie siedze na lapku wujka, i zepsułam go , a potem magicznie go naprawiłam, MAGIA :)


Mała Asia sobie :) hahahhahaha
WUJEK MA TYLE MOICH ZDJĘĆ Z DZIECIŃSTWA A JA NIC NIEWIEM :O


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz