poniedziałek, 2 grudnia 2013

GRUDZIEŃ huhuhuhuh

Jejku, już grudzień, nieee plz. :C
Nie przepadam za zimą, bo wtedy mam ochotę tylko siedzieć w domu przytulona do kaloryfera haha C:
Dzisiaj dostałam 5 z angola,zazdro bitchez XD XD Ja Genius, wzięłam do szkoły 1 trampek XDD.
Dzisiaj poniedziałek, ahhh, nienawidze. Wstałam to ledwo, 20 po, bo to jest tak dziwnie, że jak wstaje późno to wszystko robie w 5 minut, a jak wstaje o 7 lub wcześniej, to wszystko robie godzine hahha o.o
Teraz ciągle słucham kwiata jcsjfkerjhgkfhrjgku *.*



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz