Już weekend, jeju. Wczoraj spadło tyle sniegu, że wygląda, jakby zima była już od miesiąca przynajmniej <3
JARANKO *.* Na mikołajki dostałam taką pufkę arbuza ( przecudowna :3333 ) , bryloczek :)
Sobota nudna, a więc wbijamy na polyvore za chwile ! <3
Mam taką malutką prośbę, jeśli już czytasz tego bloga, to zaobserwuj , i jeśli masz jakiś blog, to pisz w komentarzach, poczytam chętnie, bo i tak się nudze :)
Staram się robić notatki jak najczęściej, ale nie zawsze mi to wychodzi. Zrobiłam ciasto z siostrą takie pyszne mmmmmm :D.
Miłego Dnia :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz