czwartek, 26 grudnia 2013

Święta, święta i po świętach

Troszkę poukładałam parę spraw, i znowu będę pisała :)
 Święta już się kończą. W niedzielę pojechałam do babci, pomagałam jej, ozdabiałam choinkę itd.
W wigilię wszyscy przyjechali, i była wigilia :) Dostałam tablet,piżamkę hahha, słodycze,kase,i jakąś książkę.
Dzisiaj już czwartek, jutro albo pojutrze podobno wracam do Suwałk, do domku. niedługo będzie 2000 wyświetleń, jeju :) Trochę zmienię bloga i będę pisać dalej :)
KW ♥


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz