niedziela, 4 maja 2014
szybciutki post :)
Heeejka! ♥ Za chwilkę muszę być w szkole. Ile dziś macie lekcji?
Ja mam na 8:55 do 14:35, 6 lekcji. Nie jest ich tak dużo, ale i tak nienawidzę poniedziałku :(
Dzisiaj Tapir ma urodziny,kiedyś się nią jarałam bardzo,pamiętacie?XD
nadal ją strasznie lubie :)
#mmmm
Jak tam w szkole u was? ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz