niedziela, 4 maja 2014

szybciutki post :)

 Heeejka! ♥ Za chwilkę muszę być w szkole. Ile dziś macie lekcji?
Ja mam na 8:55 do 14:35, 6 lekcji. Nie jest ich tak dużo, ale i tak nienawidzę poniedziałku :(
Dzisiaj Tapir ma urodziny,kiedyś się nią jarałam bardzo,pamiętacie?XD
nadal ją strasznie lubie :)
#mmmm

Jak tam w szkole u was? ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz