niedziela, 4 maja 2014

Asia loves you ♥

HEJKAAA!
Na pewny okres musiałam zablokować swojego bloga,z różnych powodów. Ale powracam :)
  Moje wszystkie posty były o mnie, no jak zwykle :P
Ale od teraz zamierzam dodawać jakieś "super profesjonalne sesje,czyli selfie xd " ,bo jak teraz czytam te moje stare posty, to niektóre są serio dziwne.
  Okaay. Koniec majóweczki, eh, jutro szkoła (jeszcze gorzej :< ). Od niedawna jestem czytelniczką Lucy, jest taka piękna :c Jej blog mnie "zainspirował",tzn. strasznie spodobały mi się jej sesje i wg.
 No to chyba tyle.. Miłej niedzieli kochani!

  GDZIE MNIE ZNALEŹĆ :
Facebook :KLIK!
Ask: KLIK!
Tumblr: KLIK!



N A J W A Ż N I E J S Z E:
Zmiana nazwy bloga:
Jane-little-diary.blogspot.com

Podoba się? :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz