No więc jak miałam 7-8 lat, ubóstwiałam Hannę Montanę. Miałam dużo rzeczy z nią związane, mała psychofanka 8) Gdy miałam około 10 lat przestałam interesować się co się z nią dzieje.
Od pewnego czasu jestem Smiler. A dokładniej od czasu, gdy Miley ścięła włosy, wtedy media zaczęły się nią jeszcze bardziej interesować, a głównie dlatego, że zaczęła być zupełnie inna. Była zwykłą,utalentowaną i grzeczną nastolatką,a teraz bierze różne narkotyki,pokazuje swoje ciało i nie można nazwać jej grzeczną :D
Ale to mi nie przeszkadza. Ja kocham ją za to, jaką jest w środku. Może powiecie,że jej nie znam czy coś, ale ona kocha swoich fanów, jest miła i kochana, śpiewa cudownie, a to,że pokazuje swoje ciało, to znaczy,że je lubi i chce je eksponować,hahaha 8)
O reszcie nie wiem zbyt dużo, ale pokaże wam zdjęcia 8)) ♥ ♡ ♥
Lana Del Rey ♥
Ariana Grande ♥
Rihanna ♡ ♥
Cara Delevingne ♥
kissssesss







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz