czwartek, 8 maja 2014

Szkoła,i te sprawy..

  Hei ♥  ♥ ♥


  Nigdy nie opowiadałam o mojej szkole xd
No więc, nie lubię wyglądu mojej szkoły. 3 łazienki odnowili, ale i tak sprzątaczki nie utrzymują tam porządku. Szkoła jest cała biała, są 2 piętra, basen, hala i 2 sale sportowe , nasza szkoła nazywa się " Olimpijczyków Polskich " no więc wiadomo.. ;)
 Na nauczycieli zwykle się nie skarżę,ale czasami bardzo mnie denerwują. Jeśli chodzi o moją klasę, jest denerwująca, i to bardzo. Ale i tak są na swój sposób wspaniali :)

 Czuję dziś " przypływ energii do robienia selfie " , czy to normalne?xd
Jeśli się uda, dodam tutaj potem zdjęcia ♥

  goodbye,xx


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz