sobota, 17 sierpnia 2013

Outfit i dzień

siema, dziś byłam z Olą na kaczym, a potem z Martyną obok SOK-u .


Outfit:
Bluzka z jakimś stworkiem - butik,20 zł
Spodenki krótkie miętowe- sklep nieznany, firma DNM czy jakoś tak ;d
klapki i trochę trampki miętowe.
włosy rozpuszczone.





KW :3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz