siema, dziś byłam z Olą na kaczym, a potem z Martyną obok SOK-u .
Outfit:
Bluzka z jakimś stworkiem - butik,20 zł
Spodenki krótkie miętowe- sklep nieznany, firma DNM czy jakoś tak ;d
klapki i trochę trampki miętowe.
włosy rozpuszczone.
KW :3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz