Siemka, postów już dawno nie było , wiem. Tym razem to nie dlatego,że nie mam czasu. Po prostu nic ciekawego się nie działo. A po co mam pisać 2-zdaniową notkę codziennie?
Lepiej już od czasu do czasu, ale trochę dłuższą. Dzisiaj byłam u Magdy ( tak,pogodzone ) a u niej była Ola,jej siostra cioteczna. HAHAHHASLSHDFLSHGFVJKLERHYGFJKERGHDFKUEWR siostrzyczki <3 . Kocham :3. Oglądałyśmy never say never ♥♥♥ . Uwielbiam :3 . Ale tak połowę oglądnęłyśmy,o 18 poszłam do domciu. Zjadłam obiado-kolację i włączyłam komputer XD. Jutro o 13 idę z Magdą na pizze, a potem do plazy. Notha powinna być, paa.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz