Cześć,dzisiaj obchodzę urodziny. Tak,myślałam,że będą o wiele fajniejsze. A tu akurat pada deszcz,jest zimno,siedzę w domu, a Magda nie może iść ze mną na pizze i do plazy. Trochę jak normalny dzień,tyle,że z prezentami. Wieczorem na asku napiszę co dostałam,bo jeszcze ma chrzestna przyjechać . :D
Mama ma na 16 do pracy,to ona mnie podwiezie pod tesco, zajde zobaczyć plecak do szkoły, i do butiku.
Potem do plazy pójdę,SAMA :C. Nie wierzę,że w zwykły dzień to każdy chce iść ze mną do plazy itp. a dziś,w dniu dla mnie bardzo ważnym,zostawiają mnie ... No trudno,przynajmiej nie będą marudzić,że za długo wybieram to,co mam kupić :D.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz