piątek, 16 sierpnia 2013

hello school :---c

Cześć, już za dokładnie 18 dni ( z dniem dzisiejszym ) początek roku szkolnego, szkoda. W sumie, to dopiero niedawno poczułam wakacje, ale poczułam je bardzo delikatnie.
Pokaże wam teraz pare stylizacji szkolnych, plecak,który bardzo mi się podoba,makijaż do szkoły,fryzury etc.
Plecak :
oczywiście wszystkie wzory są ładne,ale ten akurat mi się bardzo podoba.
Kosztuje około 100 zł , niestety w tym roku go nie kupiłam,może za rok.

Stylizacje zrobione przeze mnie na polyvore : ( szkolne )




makijaż ( też na polyvore,niestety tylko jeden )

+takie tam dotyczące mnie. 



2 komentarze:

  1. świetne,zapraszam na bloga ;)
    http://stardoll-for-poland.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń