piątek, 16 sierpnia 2013

małe zmiany

Wczoraj trochę zmieniłam wygląd bloga- mam nagłówek z Laną Del Rey ( kocham ♥ ) , licznik, rybki,które podążają za kursorem . To chyba już wszystko. Najbardziej przyda mi się licznik, bo niektórzy myśleli,że ja kłamię,że mam tyle wyświetleń. No to teraz już wiedzą,pozdro ;3. Moje najnowsze zdjęcie , komórkowe ;d
trochę dziwnie wyszłam,ale jest XD
Postanowiłam,że codziennie będę dodawała notkę. Nie musi być długa,ale przynajmniej ma być outfit.
Dzisiejszy outfit
ta bluzka ; 
krótkie spodenki fioletowe
kok



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz