piątek, 23 sierpnia 2013

SWAG i Teledysk

Hejka, tak , jaram się bluzą którą kupiła mi moja najcudowniejsza siostra, oto ta bluza  ( i wiem,zę obrazek z google,ale jestem u babci i nie mam jej ze sobą ) :
obiecuję wam jakieś zdjęcia w niej,jak wrócę :).
CZY ONA NIE JEST PIĘKNA?! *_*
Oczywiście,że jest. <3


Dziś premiera teldeysku do biegnijmy kwiata . Super jest teledysk *_* <3 

replay,replay,replay,replay! :)



a do tego wszystkiego,dziś naleśniki na obiad, to w ogóle RAJ




1 komentarz: