Siemka, mam już 1200 wyświetleń, dziękuje wam bardzo :* . Dziękuję za to,że chce wam się czytać te durne posty, w których piszę rzeczy dziwne, tak, o moim życiu :D .
No i jeszcze coś, postanowiłam,że outfity nie będą codziennie,tylko będą wtedy,gdy będe miała możliwość je wam pokazać na zdjęciu lub filmiku.
KURDE,mogłam jechać do babci, tam wujek ma kamerkę, łeeee :c
Ja głupiaaaa, dopiero dowiedziałam się,że this is us będzie w suwałkach . masakrejszyn.
To dodałam na polish directioners:
LUDZIE!!!
WŁASNIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ,ŻE THIS IS US BĘDZIE W SUWAŁKACH ♥♥♥
JAKBYŚCIE ZE MNĄ MIESZKALI,WIDZIELIBYŚCIE CO JA ROBIŁAM :OOO
SKAKAŁAM PO ŁÓŻKU,KRZYCZAŁAM Z RADOŚCI,SERIO ♥♥
ZGON ZGON ZGON ZGON *__________*
Komentarz Natalki :
Dopiero się dowiedziałaś? o.o ja to wiem odkąd ogłosili film. Seeeeerio, jest z czego skakać po łóżku ;d
Komentarz mój :
No,a ja gdzieś przeczytałam ,że w suwałkach nie ma,a potem ogarnęłam,że to chodzi o multikino a nie o cinema lumiere, GENIUS XD
Własnie, okej, jeszcze gif na dziś:
<3<3<3<3
W KOŃCU GO ZNALAZŁAM,JEEEE *_*

Byłaś na this is us w Suwałkach??? Omg ja też xD Byłaś na 12 czy na 16???
OdpowiedzUsuń