Wczoraj zupełnie nie miałam napisać notki, już się tłumaczę:
Szkołaa- czerwony pasek i wyróżnienie,so hardcore :D
Po szkole z Olą i Pati na pizzę i lody XD
wróciłam i internetu nie było ;___; , więc pisałam sb w pamiętniku XDD
Potem na feela z Magdą , wróciłam o 22 około.
zjadłam coś,umyłam się,ogarnęłam wszystko i już w pół do 24 o.0
Więc poszłam spać.
WAKACJE SĄ !!!!!!! ♥
Ale ich jakoś nie czuję ;-;
Dziś do babci na 2 tyg. ,jeee <3
Będzie więcej czasu na pisanie :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz