Dziś znowu upalnie,ah.♥
Cały dzień siedzę w domu,chociaż chcę z kimś wyjść,ale kurczę nie wiem z kim , i dlatego pewnie cały ten ciepły dzień przesiedzę w domu,a troszkę szkoda. No trudno, możę na tiny wejdę i ponudzę się z innymi ludźmi, albo poprzeglądam besty.
Chcę jeszcze raz wycieczkę nooo ♥
Było tak wspaniale,i było też śmiesznie , przedstawię wam taką scenę:
Ja widząc Michała jak się opala: o masakra,nie chcę tego widzieć.
Albert: Jakoś ja też nie mam koszulki i nic nie mówisz.
A ja poker face i sobie poszłam rzucając na niego dziwne spojrzenie.
ahahhahahahahhahahahaha XD
Beka.
I tak najlepiej było jak jechaliśmy na tą wycieczkę,muzyka najgłośniej jak można z mojego telefonu i jedziemy , a ja,Pati,Magda i Albert se śpiewamy,kocham moją klasę <3.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz