sobota, 8 czerwca 2013

Stylizacje ode mnie + co bd miała ;)

Okej,teraz pokaże wam kilka połączeń na pory roku i różne okazje.

Lato :
impreza:
do szkoły :



A teraz pokaże wam naszyjnik , który będę miała : 

znalazłam  go na  jakiejś stronie internetowej i czekam , aż w końcu będę go miała ♥


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz