sobota, 8 czerwca 2013

Heja C:

Cześć :)
Jestem Asia,mówcie na mnie jak chcecie.
Jestem w harcerstwie,jestem też Directionerką.
Uwielbiam rysować,pływać i słuchać muzyki.
Ten blog będzie o mnie i o moim życiu,ale też będzie o modzie ;)
Czasem będę dodawała jakieś stylizacje,które pasują do pogody w moim mieście ( mieszkam w Suwałkach)
, ale będę też dodawała stylizacje lub ubrania modne.
:3
Będzie tu dużo dużo dużo o mnie,
o przyjaciołach, i o hobby.



  Life & Fashion

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz