czwartek, 13 czerwca 2013

Krótkie podziękowania, wycieczka z wariatami, za co kocham moją klasę ♥

Bardzo bardzo bardzo dziękuję za to, że dopiero od paru dni mam tego bloga , a mam już około 210 wyświetleń ♥
Bardzo proszę też o komentowanie ;)


 Okej , teraz trochę o wycieczce .

Danowskie

Miejsce wypoczynku dla turystów.
Aż do teraz.
Jak my tam wpadniemy,
to już spokojnie nie będzie . ♥
Jak wspominałam w poprzednim poście,
Data:21 czerwca '13 r.
Godzina : 8:15-17:00
Koszt: 50 zł
Wyżywienie: jest
Atrakcje:Trampoliny,boisko,jezioro,zwiedzanie okolicy,
wędrówka na lody XD :3


Za co kocham moją klasę :3
Największe wariaty forever,
każda nauczycielka potwierdzi,
najbardziej głośna klasa XD
Zawsze z nimi są zwały,
za niektórymi nie przepadam,
no ale trudno.
Prawie wszyscy mają ksywki.
KOCHAM ICH ♥



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz