czwartek, 13 czerwca 2013

11,12,13 czerwiec ;)

Przepraszam bardzo , że mnie nie było aż tyle dni,
nie miałam czasu w ogóle wejść na internet , więc jeszcze raz przepraszam.
W te kilka dni uzbierało się duużo nowych rzeczy:
11 czerwiec:
Poniedziałek,nic ciekawego sobie nie przypominam.
12 czerwiec : 
Rowery z Magdą ;)
Trasa : Kaufland ( 2 duuuże duże duże rożki i żelki , rożek potem złamał mi się na pół a dla Magdy spadł na ziemię :D )  , potem 2 biedronki i praca mamy Magdy ( tzn . odwiedzenie ) :3
13 czerwiec : Tylko 2 lekcje !! ♥♥♥
Suuper.
Znów pokłócona z Patrycją,ale teraz to tak ostro, i przy okazji jeszcze z Magdą.
One teraz razem trzymają , a ja z Olą , i będę z nią siedziała na wycieczce , która będzie 21 czerwca do Danowskich jedziemy ( jak to powiedział Albert, do Danonków XD ) ♥ :3
Będzie super na pewno :3
HAHA , trzeba iść żelki kupić, bo nie ma czym przekupywać chłopaków , żeby dali w psp pograć , true . :D
Teraz będę starała się pisać regularne notki , jeszcze raz przepraszam.
( p.s. Jej zupe truskawkową , zazdro XDD ) ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz