Cześć :)
Dzisiaj wstałam o 8:30 jak dobrze pamiętam,a później zostałam sama w domu na około 2 godziny :P
Potem przyjechał. tata, zrobił coś do jedzenia,zjedliśmy i pojechaliśmy na zakupy ( Bluzka dla mnie,a dla niego 2 pary spodni ).
Później kupił Big Milki , oczywiście przegrałam :C
Przyszła do mnie Ola,oglądałyśmy telewizję i gadałyśmy,potem wyszłyśmy z Wiktorią( Kunią XD ) na rowery.
Jeździliśmy sobie i potem przyszła Natalka i Martyna.
Zatrzymałyśmy się z Olą i Wiki w bramie.
One siedziały z nami , nie odzywały się do mnie , ale z Olą gadały.
Było dziwnie.
Nie wiem czy się pokłóciłyśmy , a jeśli tak , to nawet nic o tym nie wiem..
To było niezręczne tak stać i się na nie gapić,więc poszłam do domu.
Nie wiem co zrobiłam źle, wyszłam z Olą na podwórko,to one zaczepiły nas...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz