sobota, 8 czerwca 2013
Vansy vs. Conversy vs. Nike
Siemka :3
Poszukuję jakieś fajne buty na urodziny :3
Wybrałam te trzy , tylko nie wiem które są najlepsze :
Vansy:
conversy:
nike air max :
Jeśli macie pomysły na inne, fajne rzeczy które mogę wybrać to piszcie w komentarzach :3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz