sobota, 8 czerwca 2013

Vansy vs. Conversy vs. Nike

Siemka :3
Poszukuję jakieś fajne buty na urodziny :3
Wybrałam te trzy , tylko nie wiem które są najlepsze :
Vansy: 
 
conversy:


nike air max :

Jeśli macie pomysły na inne, fajne rzeczy które mogę wybrać to piszcie w komentarzach :3



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz