sobota, 15 czerwca 2013

Kwiat vs. Tapir vs. Henzai

Siema siema :*
 
 Dzisiaj troszkę o gwiazdorach aska XD
Dobrze , więc Jaram się nimi wszystkimi ♥
Kwiat:
Dawid Kwiatkowski.
No więc wszystko czytajcie na asku :)
Tapirek:
Nie wiem jak się nazywa, po prostu Tapir.<3
Uwielbiam jej odpowiedzi,
Sarkazm czysty :D
♥♥♥
Zostaje porównywana do Henzai,mówią, że ściąga od niej styl tak jak każdy , mega mnie to denerwuje.
Henzai:
Powiem szczerze,że ona mnie strasznie wkurza.
Każdy mówi ( tak jak już wspomniałam ) że wszyscy ściągają od niej styl etc.
-.-
Ale jest śliczna, przyznaam *,*


Moim zdaniem
na 1 . miejscu jest Tapir.
na 2 . miejscu jest Kwiatek,chociaż postawiłabym go wraz z Tapirem na 1 miejscu ♥
na 3 . miejscu jest Henzai.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz