wtorek, 18 czerwca 2013

Full cap i bejsbolówki :3 + co u mnie-18 czerwca

No czeeeść:*
Jej jej jej,za 3 dni wycieczka ♥
Postanowione,siedzę z Olą.
Z niecierpliwością czekam na wystawienie ocen z matmy -.-'
Jak nie będę miała tej 4 , to się załamie ;/
Jak będę miała laptopa,możliwe,że będą filmiki ♥
P.S. Proszę o przekazywanie bloga dalej,może kogoś to zainteresuje,
i w końcu będą komentarze i obserwatorzy :)

Okej , teraz full cap.



Życzę wszystkim miłego,ciepłego dnia :)
Pytanie:
Ktoś z was ma full cap lub bejsbolówkę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz