Przez parę dni mnie nie było,ale uwierzcie,nic ciekawego się przez te dni nie działo.Dziś było super w szkole, chyba pierwszy raz,haha.
Nie zrobię tego Oli i nie wygadam,przepraszam. Może kiedyś jak już wszyscy będą o tym wiedzieć XD . Pati i Ja:ALE TO JEST SŁODKIE *-* Ola: Zabiję was !!!
Pati i Ja: Powinnaś się cieszyć a to wszystko dzięki nam. AHHAHAHAHHAA :D KC Olcia :* :D Jak się dzisiaj czuję? Na pierwszych lekcjach byłam trochę smutna,właśnie z tego powodu którego powiedzieć
nie mogę, a później byłam wesoła,bo mnie pocieszyła Ola z Pati, moje wy słodziaki.♥
Za 2 dni jest już Piątek,nadal nie mogę tego zrozumieć.ZA 2 DNI SĄ NWF ♥ ( NAJLEPSZE WAKACJE FOREVER <3 ). Idę z Olą,Pati,Albertem i pewnie jeszcze z połową klasy ( ewentualnie całą XD ) w piątek od razu po zakończeniu roku szkolnego na pizze,heh :D. Trzeba przecież się pożegnać,bez nich 2 miesiące,masakra :C. Jak dobrze, że jest coś takiego jak telefon i facebook. Można skontaktować się z osobami, za którymi będę strasznie tęskniła ;>.Ola pojedzie do babci,która mieszka niedaleko mojej i będziemy se razem wychodzić ♥.♥ . Więc jutro pewnie do szkoły nie pójdę,nie wiem, ale raczej nie, no bo po co?. Nie no, pójdę pewnie pożegnać się z nauczycielkami i filmy oglądać ;D. W czwartek idę na pewno, bo jest caaały dzień z wychowawcą, którą akurat lubię bardzo :3

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz