poniedziałek, 10 czerwca 2013

10 czerwiec

Wakacje coraz bliżej ♥
Dziś miałam na 8:00, zdążyłam,wyszłam z domu o 7:50 :)
Zaszła po mnie Patrycjaa ♥
W szkole było spoko.
Pomyliłam się , nie jestem pokłócona z Natalką , po prostu ktoś jej nagadał, że ja ją wyzywam ( co oczywiście jest nie prawdą ) .
Ona do mnie , że tęskni :3
SŁOOOOOODZIAK <3
Okej,więc trzeba z nią wyjść i się mocno przytulić C:





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz