Tak tak,suuuper. Wycieczka już za 2 dni,na prawdę nie mogę się doczekać :3
Potem wam wszystko opowiem,bo na pewno będzie się działo :3
W autobusie,w Danowskich i w drodze powrotnej też, ciągle będzie działo się coś super.
Patrycja mi tylko w szkole jęzor pokazuje,haha,extra. Chcę już wakacje,aaaah.
Niestety ja nie mam kamerki,ale u mojej babci jest , super świetnie,będą filmiki zapewne XD.
KEEP
CALM
AND
CHCĘ
WAKACJE
♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz