środa, 19 czerwca 2013

19 czerwiec ! ♥

Niedługo już koniec roku szkolnego,jeee. Okazało się też, że mam średnią 5.2 ♥ *-*
Tak tak,suuuper. Wycieczka już za 2 dni,na prawdę nie mogę się doczekać :3
Potem wam wszystko opowiem,bo na pewno będzie się działo :3
W autobusie,w Danowskich i w drodze powrotnej też, ciągle będzie działo się coś super.
Patrycja mi tylko w szkole jęzor pokazuje,haha,extra. Chcę już wakacje,aaaah.
Niestety ja nie mam kamerki,ale u mojej babci jest , super świetnie,będą filmiki zapewne XD.


                            KEEP
                             CALM
                              AND
                             CHCĘ
                             WAKACJE
                                                                                                ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz