No siema. :)
Na wycieczce było SUPER EXTRA FAJNIE BOSKO MŁAH :*
Więc taaak:
w autobusie:
Siedziałam sama,a obok mnie Patrycja z Magdą. Patrycja przeprosiła.Heheee.
Słuchaliśmy se muzyki na ful, hahahahha.
Była Faza :3
Gospodarstwo:
Przyjechaliśmy.
Na początku zwiedzaliśmy okolice,ja oczywiście od razu na trampoline XDD
Potem poszliśmy nad jezioro.
PRAWIE wszyscy pływali, a ja się opalałam ^^
Potem było 2 śniadanie-jakieś kanapki i pycha ciasto.
Później graliśmy w takie coś: Każdy miał swój dysk , i rzucał do takich koszyków jakby.
To było super :)
Graliśmy w to ok. 1 godzinę.Straaaasznie było gorąco.
Potem wszyscy do wody :)
Byłam cała mokra,od stóp do głów :D
Byliśmy tam 1,5 h.
Później graliśmy w siatkówkę z kochaną panią wychowawczynią XD
( Przyznam, że dobrze gra , choć mówiła , że nie umie :D )
Po tym strzelaliśmy z łuku ( świetne <3 ).
Potem wszyscy poszli na trampolinę wraz z wychowawczynią :3
Później obiad:
Naleśniki z sosem jagodowym + zupa buraczkowa ( pychota :3 ) .
zjadłam 2 i więcej nie dałam rady.
Później wszyscy nad jezioro,oczywiście nie od razu pływać,tylko sobie odpoczęliśmy a po paru chwilach wszyscy do wody.
Janek,Michał,Albert i Kacper byli krokodylami i łapali za nogi ludzi,czyli resztę klasy.
aahhahahaha,mnie Michał i Janek po 5 razy złapali XD
Później znowu się opalać z Pati. Hhhahaha :3
I NIESTETY koniec wycieczki :c
Wszyscy ze smutkiem wchodzili do autobusu.
Tym razem usiadłam z Patrycją na końcu , a Magda w ogóle gdzieś z przodu.
Całą drogę śpiewaliśmy piosenki,HAHHA :D
Typu :
http://www.youtube.com/watch?v=DGIgXP9SvB8 ( agata pała ) XDDD
http://www.youtube.com/watch?v=Ys7-6_t7OEQ *.*
http://www.youtube.com/watch?v=pb-I8Uxzmgk W STROOOONE SŁOOŃCA XD
Ten wyjazd będzie wielkim wspomnieniem,przykre jest to, że już się skończył i że nie mam zdjęć :c
Ale wstawie tam jakieś na których mnie nie ma :
( jak pojawią się jakieś nowe na facebooku to je wstawie ;3 )
Kocham ich ♥



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz