wtorek, 18 czerwca 2013

WAKACJE- Jak i gdzie je spędzić?

Już za 2 tygodnie wakacje,każdy się strasznie cieszy,
a połowa nie wie, jak i gdzie je spędzić , prawda ? ;)


Ja osobiście polecam pojechać z rodzicami na jakąś wycieczkę nad morze lub coś takiego.
Ale wiadomo,że kogoś na to nie stać, a ktoś inny nie ma ochoty,albo rodzice po prostu pracują.
To oczywiste , bo u mnie jest identycznie.
Więc ja , jadę do mojej najukochańszej babci na świecie ♥
- Co będę tam robiła,na wsi? - Ktoś się pyta.
A ja odpowiadam,że u mojej babci jest super fajnie extra <3
Jest jeeeeziorko,turyści,pieski,rowery,wnuczki sąsiadów,które są suuper ♥,internet też jest tak jak telewizja.
Nie mogę się doczekać ♥
Nie muszę jeździć na wakacje do innych krajów, wystarczy mi moje ulubione miejsce na leniuchowanie :3
Polecam wam też przynajmniej pojechać na ten tydzień,by odwiedzić swoją babcię ♥
Myślę, że nie pożałujecie ;)
Możecie się poopalać :D
A wy?
Gdzie jedziecie na wakacje?
:>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz