Hejka. Znowu jestem u babci,zajesuper. XD Tym razem z Anką.Z nią co 5 minut się śmieje z niczego.z tego śmiechu nie mam na nic siły :D Nie dawno oglądałyśmy film pt. Lol.
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Lolę (Miley Cyrus) zostawia chłopak. Nie tracąc czasu, dziewczyna angażuje się w związek z jego najlepszym przyjacielem. Lola zaczyna mieć coraz większe problemy, eksperymentuje z narkotykami, pociąga ją seks, jednocześnie nie może porozumieć się z samotnie wychowującą ją matką, Anne (Demi Moore).
A o to moje ciasteczko z filmu ( "przyjaciel" Loli )


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz