piątek, 12 lipca 2013

akcje,strony,one direction.

Witajcie, dzisiaj notka o One Direction. Nie będę już pisała kim oni są etc.
Chcę powiadomić wszystkich, iż 23 lipca minie 3 rocznica powstania brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction. Jesli są tu jakieś Directioner, to proszę, aby to przeczytały,bo dużo Directioner prowadzące różne blogi i strony na facebooku, dążą do tego,aby dowiedziały się o tym przynajmniej 1/4 Directioners z Polski.
więc tak : Co wy na to aby 23 lipca , w rocznicę powstania zespołu 1D, każda Directioners robiła to co oni
zazwyczaj... np :
1. Nie jadła łyżką. ( jak Liam )
2. Przeglądała się w każdym lusterku. ( jak
Zayn )
3. Jadła bardzo, bardzo dużo. ( jak Nialler )
4. Była lekko zboczona xD ( jak Hazza )
5. Chodziła bez skarpetek. ( jak Lou )
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony
kolor każdego z 1D.
Chłopcy mają jeszcze więcej, dziwacznych,
zwariowanych i śmiesznych nawyków, które
możemy robić 23.07 dla pokazania wszystkim ( w
tym 1D ) że my,Directionerki pamiętamy o rocznicy.

via. Facebook .



  Teraz głośno jest o akcji na tt : https://twitter.com/search?q=%23WeNeedNiallsVoice
chodzi o to,że niby wyłączyli na koncercie Niallerowi mikrofon,aby Harry śpiewał.
Przec niecałą godzinę załamywałam się wraz z innymi Directioners, gdy doszły takie info:

To nie prawda, że mikrofon Nialla został wyciszony podczas piosenki “Little Things". Sprzęt ma prawo zawieść, to normalne. Gdy kogoś mikrofon przestaje działać, chłopcy oddają swój na dany fragment piosenki.
David (inżynier dźwięku) napisał na Twitterze:
"Mikrofon Nialla łączy się z transmiterem radiowym. Niall usiadł na transmiterze i przestał działać."
Nie prawdą jest też to, że Niall płakał. Plotki mówiące, że któryś z chłopców płakał na koncercie, są nieprawdziwe. Chłopcy nie mają powodu aby płakać na koncertach, wnioskując po ich tweetach, są zawsze bardzo podekscytowani, a oglądając filmiki można wywnioskować, że mają sporo frajdy. Jeśli zauważacie na jakiś gifach/zdjęciach, że oczy chłopców są mokre - jest to spowodowane sztucznym dymem, który służy jako efekt podczas koncertu. Chłopcy często też występują na arenach gdzie jest bardzo gorąco.
Co wy na to?
 Ja wierzę, bo ta informacja została dodana prawie na każdej grupie na fejsie.

Proszę o lajki :3

I jeszcze coś: Ludzie!!!!!! A szczególnie zwracam się tu do Directioners!!!!!!
Słuchajcie, bo to mnie bardzo denerwuje. To, że Harry jest liderem zespołu,to nie oznacza,że reszta jest gorsza. Nie, wszyscy są tacy sami,czyli świetni,jedyni w swoim rodzaju. Tak,macie prawo mieć swoich wybrańców,ale przy tym nie odpychajcie reszty na bok! Pamiętajcie,że Directioner jest przy CAŁYM zespole,wspiera wszystkich,a nie tylko jednego. Jak już może wiecie,moim idolem z zespołu jest Niall Horan, ale kocham też całą resztę. Niektórzy Liama stawiają na samym końcu, nie wiem dlaczego. Napiszę tu najczęstrzą kolejkę " fajności " - 1.Harry 2. Zayn 3.Niall 4. Louis 5. Liam. 
jeśli Directioner tak uważa, to powinna się tego wstydzić. Znalazłam kiedyś takiego gifa, że fanki przytulają się i robią zdjęcia z Harrym,Louisem,Niallem i Zaynem,a Liaś stoi gdzieś obok sam .
i opis : prawdziwe directioners -,-


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz